Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nissan GT-R R35, Buddy Toys, čierna Nissan GT-R R35, Buddy Toys, čierna
 detailný RC model skutočného auta mierka 1:12 pákový ovládač Licencovaný RC model autíčka v mierke 1:12. Model je vybavený diferenciálom a gumovými kolieskami, ktoré zaistia lepšie jazdné vlastnosti aj na klzkom povrchu, ďalej potom funkčnými prednými a zadnými svetlami. Rýchlosť modelu sa pohybuje od 7 km/h do 10 km/h v závislosti na veku a výkonu batérií. Balenie obsahuje návod v slovenskom jazyku, verný model auta, bez antény a pákový ovládač, ktorý funguje na frekvencii 40 MHz do vzdialenosti cca 10m. Model je vhodný pre deti od 6 rokov. Autíčko jazdí na 6 x AA batérie, do ovládača potrebujete 1 x 9V batériu. Batérie nie sú súčasťou balenia.
0,0 0
40
4Home AAAAA QUANTI Nissan GT-R R35, Buddy Toys, čierna

Nissan GT-R R35, Buddy Toys, čierna

Nissan GT-R R35, Buddy Toys, čierna

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • detailný RC model skutočného auta
  • mierka 1:12
  • pákový ovládač

Licencovaný RC model autíčka v mierke 1:12. Model je vybavený diferenciálom a gumovými kolieskami, ktoré zaistia lepšie jazdné vlastnosti aj na klzkom povrchu, ďalej potom funkčnými prednými a zadnými svetlami. Rýchlosť modelu sa pohybuje od 7 km/h do 10 km/h v závislosti na veku a výkonu batérií.

 

Balenie obsahuje návod v slovenskom jazyku, verný model auta, bez antény a pákový ovládač, ktorý funguje na frekvencii 40 MHz do vzdialenosti cca 10m. Model je vhodný pre deti od 6 rokov. Autíčko jazdí na 6 x AA batérie, do ovládača potrebujete 1 x 9V batériu. Batérie nie sú súčasťou balenia.

 

Farba: čierna
Odporúčaný vek od: 6 rokov
 602893

Súvisacie videa:

1/12 Nissan GT-R R35

Zdieľať
buddytoys

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť