Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Obal na PET fĺašu, Pes Obal na PET fĺašu, Pes
 zabaví každého úporného žuvacie zabráni ryziku poranenie ďasien a prehltnutie častí PET fľaše Absolútne unikátny novinkové hračkou sú Kamaráti s PET fliaš, ktorí urobia nejednému psíkovi veľkú radosť . Mnoho psov miluje hru s PET fliaš, hryzú a hryzú , majú radosť zo zvuku, ktorý PET fľašu vydáva , deformujú plast a hra je naozaj baví. Často si však pri hre poraní obhrýzenými ostrými okrajmi PET fľaše ďasná. Aj riziko prehltnutia častí plastu alebo viečka je veľké. Naši Kamaráti s PET fliaš, sú vlastne plyšovým obalom na PET fľašu . Vnútorná strana tohto plyšáčika je podšitá superpevným materiálom , ktorý zaisťuje jeho trvanlivosť , chráni psa pred priamym kontaktom s plastom , takže zabraňuje poraneniu ďasien a znemožňuje prehltnutie častí PET fľaše . Kamaráti zároveň zachovávajú všetok pôžitok z hry , vrátane zvukov PET fľaše . PET fľaša je súčasťou hračky , možné použiť aj väčšinu PET fliaš z bežne predávaných 0,5 l nápojů.PET fľašu zaistíte proti vypadnutiu z obalu kvalitným suchým zipsom na spodu hračky , ktorý psík nemôže sám rozopnúť. Plyšáčiky majú moc príjemný materiál a uznajte sami, že to sú naozaj sympaťáci a to nielen svojím vzhľadom , ale aj cenou. Aj tieto plyšové hračky sú určené pre hru pod dozorom, v prípade poškodenia hračky odstráňte malé časti , aby nedošlo k ich prehltnutie . Vyberajte veľkosť a typ hračky podľa veľkosti a temperamentu svojho maznáčika. Aj keď sú Kamaráti s PET fliaš navrhnutí pre deštruktory a úporné žuvacie, dbajte na ich bezpečnosť.
0,0 0
10

Obal na PET fĺašu, Pes

Výpredaj

Obal na PET fĺašu, Pes

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • zabaví každého úporného žuvacie
  • zabráni ryziku poranenie ďasien a prehltnutie častí PET fľaše

Absolútne unikátny novinkové hračkou sú Kamaráti s PET fliaš, ktorí urobia nejednému psíkovi veľkú radosť . Mnoho psov miluje hru s PET fliaš, hryzú a hryzú , majú radosť zo zvuku, ktorý PET fľašu vydáva , deformujú plast a hra je naozaj baví. Často si však pri hre poraní obhrýzenými ostrými okrajmi PET fľaše ďasná. Aj riziko prehltnutia častí plastu alebo viečka je veľké.

Naši Kamaráti s PET fliaš, sú vlastne plyšovým obalom na PET fľašu . Vnútorná strana tohto plyšáčika je podšitá superpevným materiálom , ktorý zaisťuje jeho trvanlivosť , chráni psa pred priamym kontaktom s plastom , takže zabraňuje poraneniu ďasien a znemožňuje prehltnutie častí PET fľaše . Kamaráti zároveň zachovávajú všetok pôžitok z hry , vrátane zvukov PET fľaše . PET fľaša je súčasťou hračky , možné použiť aj väčšinu PET fliaš z bežne predávaných 0,5 l nápojů.PET fľašu zaistíte proti vypadnutiu z obalu kvalitným suchým zipsom na spodu hračky , ktorý psík nemôže sám rozopnúť.

Plyšáčiky majú moc príjemný materiál a uznajte sami, že to sú naozaj sympaťáci a to nielen svojím vzhľadom , ale aj cenou.

Aj tieto plyšové hračky sú určené pre hru pod dozorom, v prípade poškodenia hračky odstráňte malé časti , aby nedošlo k ich prehltnutie . Vyberajte veľkosť a typ hračky podľa veľkosti a temperamentu svojho maznáčika.

Aj keď sú Kamaráti s PET fliaš navrhnutí pre deštruktory a úporné žuvacie, dbajte na ich bezpečnosť.

 400666
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť