Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Obal na PET fĺašu, Prasiatko Obal na PET fĺašu, Prasiatko
 zabaví každého úporného žuvacie zabráni ryziku poranenie ďasien a prehltnutie častí PET fľaše Absolútne unikátny novinkové hračkou sú Kamaráti s PET fliaš, ktorí urobia nejednému psíkovi veľkú radosť . Mnoho psov miluje hru s PET fliaš, hryzú a hryzú , majú radosť zo zvuku, ktorý PET fľašu vydáva , deformujú plast a hra je naozaj baví. Často si však pri hre poraní obhrýzenými ostrými okrajmi PET fľaše ďasná. Aj riziko prehltnutia častí plastu alebo viečka je veľké. Naši Kamaráti s PET fliaš, sú vlastne plyšovým obalom na PET fľašu . Vnútorná strana tohto plyšáčika je podšitá superpevným materiálom , ktorý zaisťuje jeho trvanlivosť , chráni psa pred priamym kontaktom s plastom , takže zabraňuje poraneniu ďasien a znemožňuje prehltnutie častí PET fľaše . Kamaráti zároveň zachovávajú všetok pôžitok z hry , vrátane zvukov PET fľaše . PET fľaša je súčasťou hračky , možné použiť aj väčšinu PET fliaš z bežne predávaných 0,5 l nápojů.PET fľašu zaistíte proti vypadnutiu z obalu kvalitným suchým zipsom na spodu hračky , ktorý psík nemôže sám rozopnúť. Plyšáčiky majú moc príjemný materiál a uznajte sami, že to sú naozaj sympaťáci a to nielen svojím vzhľadom , ale aj cenou. Aj tieto plyšové hračky sú určené pre hru pod dozorom, v prípade poškodenia hračky odstráňte malé časti , aby nedošlo k ich prehltnutie . Vyberajte veľkosť a typ hračky podľa veľkosti a temperamentu svojho maznáčika. Aj keď sú Kamaráti s PET fliaš navrhnutí pre deštruktory a úporné žuvacie, dbajte na ich bezpečnosť.
0,0 0
8

Obal na PET fĺašu, Prasiatko

Výpredaj

Obal na PET fĺašu, Prasiatko

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • zabaví každého úporného žuvacie
  • zabráni ryziku poranenie ďasien a prehltnutie častí PET fľaše

Absolútne unikátny novinkové hračkou sú Kamaráti s PET fliaš, ktorí urobia nejednému psíkovi veľkú radosť . Mnoho psov miluje hru s PET fliaš, hryzú a hryzú , majú radosť zo zvuku, ktorý PET fľašu vydáva , deformujú plast a hra je naozaj baví. Často si však pri hre poraní obhrýzenými ostrými okrajmi PET fľaše ďasná. Aj riziko prehltnutia častí plastu alebo viečka je veľké.

Naši Kamaráti s PET fliaš, sú vlastne plyšovým obalom na PET fľašu . Vnútorná strana tohto plyšáčika je podšitá superpevným materiálom , ktorý zaisťuje jeho trvanlivosť , chráni psa pred priamym kontaktom s plastom , takže zabraňuje poraneniu ďasien a znemožňuje prehltnutie častí PET fľaše . Kamaráti zároveň zachovávajú všetok pôžitok z hry , vrátane zvukov PET fľaše . PET fľaša je súčasťou hračky , možné použiť aj väčšinu PET fliaš z bežne predávaných 0,5 l nápojů.PET fľašu zaistíte proti vypadnutiu z obalu kvalitným suchým zipsom na spodu hračky , ktorý psík nemôže sám rozopnúť.

Plyšáčiky majú moc príjemný materiál a uznajte sami, že to sú naozaj sympaťáci a to nielen svojím vzhľadom , ale aj cenou.

Aj tieto plyšové hračky sú určené pre hru pod dozorom, v prípade poškodenia hračky odstráňte malé časti , aby nedošlo k ich prehltnutie . Vyberajte veľkosť a typ hračky podľa veľkosti a temperamentu svojho maznáčika.

Aj keď sú Kamaráti s PET fliaš navrhnutí pre deštruktory a úporné žuvacie, dbajte na ich bezpečnosť.

 400667
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť