Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Obrubník zavlažovací Garden Diamond 6 m čierny Obrubník zavlažovací Garden Diamond 6 m čierny
S týmto plastovým záhradným obrubníkom GARDEN DIAMOND rýchlo a hlavne veľmi jednoducho oddelíte Váš trávnik od záhonov a navyše s absolútnym minimom nákladov zaistíte ich pohodlné zavlažovanie.- Možnosť nadpájania obrubníkov do dĺžky pomocou spojok- Možnosť vytvoriť aj pravouhlý záhon pomocou rohových spojok- Možnosť vytvorenia rozdeleného pravouhlého záhonu pomocou T spojky- Možnosť vytvorenia komplexného zavlažovacieho systémuS pomocou systému vytvoríte aj uličku v skleníku a zaistíte jeho zavlažovanie - doporučujem zakúpiť priamo "Zavlažovacie sadu pre skleníky", ktorá obsahuje všetky prvky potrebné pre skleník.Udávaná cena platí za úlohu s návinom 6 m + balenie prvkov potrebných na vytvorenie základného zavlažovacieho systému.Obrubník je vyrobený zo stredne hustého polyetylénu (MDPE). K výrobe je použitý vysoko kvalitný regranulát s prímesou, ktorá chráni obrubník proti slnku, UV žiareniu a popraskanie cez zimu. Spojovacie a kotviace prvky sú vyrobené z polypropylénu.
0,0 0
35

Obrubník zavlažovací Garden Diamond 6 m čierny

Obrubník zavlažovací Garden Diamond 6 m čierny

Dostupnosť: Vypredané

PopisS týmto plastovým záhradným obrubníkom GARDEN DIAMOND rýchlo a hlavne veľmi jednoducho oddelíte Váš trávnik od záhonov a navyše s absolútnym minimom nákladov zaistíte ich pohodlné zavlažovanie.
 
- Možnosť nadpájania obrubníkov do dĺžky pomocou spojok
- Možnosť vytvoriť aj pravouhlý záhon pomocou rohových spojok
- Možnosť vytvorenia rozdeleného pravouhlého záhonu pomocou T spojky
- Možnosť vytvorenia komplexného zavlažovacieho systému
 
S pomocou systému vytvoríte aj uličku v skleníku a zaistíte jeho zavlažovanie - doporučujem zakúpiť priamo "Zavlažovacie sadu pre skleníky", ktorá obsahuje všetky prvky potrebné pre skleník.
 
Udávaná cena platí za úlohu s návinom 6 m + balenie prvkov potrebných na vytvorenie základného zavlažovacieho systému.
 
Obrubník je vyrobený zo stredne hustého polyetylénu (MDPE). K výrobe je použitý vysoko kvalitný regranulát s prímesou, ktorá chráni obrubník proti slnku, UV žiareniu a popraskanie cez zimu. Spojovacie a kotviace prvky sú vyrobené z polypropylénu.

Dĺžka (cm): 600 cm
Farba: čierna
Materiál: polyetylen
 675275
Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť