Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Oceľové odtlačky Pin Art Oceľové odtlačky Pin Art
Oceľové odtlačky Pin Art sú dizajnová stolný hračka, ktorá pretrvá veky. Oceľové odtlačky sú skvelý spôsob, ako vyrobiť originálnu dekoráciu. Pomocou oceľových odtlačkov môžete vytvoriť čokoľvek sa vám páči, stačí len zatlačiť predmety do kovového povrchu. Môžete si tiež otlačiť vašej ruku či inú časť tela alebo zachytiť obraz svoje obľúbené hračky či pera.Pin Art je nikdy nekončiaci zábava, ktorá Vám umožní vytvoriť nespočetne veľa modelov, a to ako vo voľnom čase, tak aj v pracovnej dobe! Vytlačte svoje meno či otlačte svoju tvár.Oceľové odtlačky nie sú nijako nebezpečné. Kovové tyčinky vytvárajú 3D efekt a sú guľato zakončené, takže nemôže dôjsť k zraneniu.
0,0 0
6

Oceľové odtlačky Pin Art

Oceľové odtlačky Pin Art

Dostupnosť: Vypredané

PopisOceľové odtlačky Pin Art sú dizajnová stolný hračka, ktorá pretrvá veky. Oceľové odtlačky sú skvelý spôsob, ako vyrobiť originálnu dekoráciu. Pomocou oceľových odtlačkov môžete vytvoriť čokoľvek sa vám páči, stačí len zatlačiť predmety do kovového povrchu. Môžete si tiež otlačiť vašej ruku či inú časť tela alebo zachytiť obraz svoje obľúbené hračky či pera.
 
Pin Art je nikdy nekončiaci zábava, ktorá Vám umožní vytvoriť nespočetne veľa modelov, a to ako vo voľnom čase, tak aj v pracovnej dobe! Vytlačte svoje meno či otlačte svoju tvár.
 
Oceľové odtlačky nie sú nijako nebezpečné. Kovové tyčinky vytvárajú 3D efekt a sú guľato zakončené, takže nemôže dôjsť k zraneniu.

Dĺžka (cm): 17,5 cm
Šírka (cm): 12,7 cm
Výška (cm): 3,7 cm
 500595
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť