Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Ochrana na pračku Ochrana na pračku
 8 veľkých vreciek Prečo by ste mali zaobstarať Vašej práčke ochranný obal? Vaša práčka bude chránená pred prachom, škrabancami, škvrnami a hrdzavením. Tento obal je vode a plesni odolný, jeho použitím tak predídete častým elektronickým poruchám. V prednej časti sú dva zipsy, pre pohodlné plnenie. Na oboch stranách sú štyri veľké kapsy pre umiestnenie pracích práškov, aviváží apod. Len nasadíte, vzadu zaviažete šnúrkou. Je vhodný na práčky s predným plnením. Umývateľný. Materiál: PVC Rozmery: 63 x 58 x 85 cm.
0,0 0
-1

Ochrana na pračku

Ochrana na pračku

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • 8 veľkých vreciek

Prečo by ste mali zaobstarať Vašej práčke ochranný obal? Vaša práčka bude chránená pred prachom, škrabancami, škvrnami a hrdzavením. Tento obal je vode a plesni odolný, jeho použitím tak predídete častým elektronickým poruchám. V prednej časti sú dva zipsy, pre pohodlné plnenie. Na oboch stranách sú štyri veľké kapsy pre umiestnenie pracích práškov, aviváží apod. Len nasadíte, vzadu zaviažete šnúrkou. Je vhodný na práčky s predným plnením. Umývateľný.

 

Materiál: PVC

 

Rozmery: 63 x 58 x 85 cm.

 300831
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť