Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Orto dámska obuv 6070, veľ. 38 Orto dámska obuv 6070, veľ. 38
Nenapínavý, ručne prišitý zvršok ku spodku obuvi umožní zachovať celú zásobu ťažnosti usne a tým docieliť individuálny dotvarovania obuci na každej chodidlo. Vlnovcovitý povrch nášľapnej stielky pod chodidlami obmedzuje jeho potenie a pálenie a znižuje riziko vzniku plesňových ochorení (mykóz). Znižuje únavu a nebezpečenstvo tvorby kŕčových žíl. Spĺňa ortopedicko-hygienické požiadavky. Na zvršok usne sú použité najkvalitnejšie jemné hovädzinovej materiály s jemnou povrchovou voskovou úpravou. Podšívka obuvi je celousňová a stielka obuvi je vždy usňová.Zdravotná obuv štandardne nedržíme skladom. Je vyrábaná českou obuvnícku firmou až na konkrétne objednávky od zákazníka. Preto je pre túto obuv termín dodania 3 - 4 týždne.
0,0 0
53
4Home Krása a zdravie Zdravotná obuv Dámska obuv Orto dámska obuv 6070, veľ. 38

Orto dámska obuv 6070, veľ. 38

Doprava zadarmo

Orto dámska obuv 6070, veľ. 38

Dostupnosť: Vypredané

PopisNenapínavý, ručne prišitý zvršok ku spodku obuvi umožní zachovať celú zásobu ťažnosti usne a tým docieliť individuálny dotvarovania obuci na každej chodidlo. Vlnovcovitý povrch nášľapnej stielky pod chodidlami obmedzuje jeho potenie a pálenie a znižuje riziko vzniku plesňových ochorení (mykóz). Znižuje únavu a nebezpečenstvo tvorby kŕčových žíl. Spĺňa ortopedicko-hygienické požiadavky. Na zvršok usne sú použité najkvalitnejšie jemné hovädzinovej materiály s jemnou povrchovou voskovou úpravou. Podšívka obuvi je celousňová a stielka obuvi je vždy usňová.
 
Zdravotná obuv štandardne nedržíme skladom. Je vyrábaná českou obuvnícku firmou až na konkrétne objednávky od zákazníka. Preto je pre túto obuv termín dodania 3 - 4 týždne.

Farba: béžová
Veľkosť: 38
 352093
Zdieľať
ortoplus

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť