Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Orto dámska obuv 9019, veľ. 42 Orto dámska obuv 9019, veľ. 42
Česká zdravotná obuv so zaguľatenou podošvou. Konštrukcia a tvar podošvy prispieva k rovnomernému zaťaženiu chodidiel. Prirodzene aktivuje svaly, podporuje tak správne držanie tela a tým pomáha aj spáliť kalórie. Odľahčuje kĺby a bruška palcov a tým bráni únave a bolesťou chodidiel. Je vybavená špeciálnou vzdušnou stielkou, pätným a palcovým absorbérom nárazov a podporuje pozdĺžnej a priečnej klenby. Túto obuv vyrába renomovaná česká firma technológií ručného šitia a za použitia tých najkvalitnejších materiálov. Táto pohodlná, komfortná, zdravotne bezchybná obuv s anatomickou podporou chodidla je osvedčená ako celoročná vychádzková obuv, ale aj ako obuv přezouvací v kanceláriách či iných čistých priestoroch.Zdravotná obuv štandardne skladom nedržíme. Je vyrábaná českou obuvnícku firmou až na konkrétne objednávky od zákazníka. Preto je pre túto obuv termín dodania 3 - 4 týždne.
0,0 0
64
4Home Krása a zdravie Zdravotná obuv Dámska obuv Orto dámska obuv 9019, veľ. 42

Orto dámska obuv 9019, veľ. 42

Doprava zadarmo

Orto dámska obuv 9019, veľ. 42

Dostupnosť: Vypredané

PopisČeská zdravotná obuv so zaguľatenou podošvou. Konštrukcia a tvar podošvy prispieva k rovnomernému zaťaženiu chodidiel. Prirodzene aktivuje svaly, podporuje tak správne držanie tela a tým pomáha aj spáliť kalórie. Odľahčuje kĺby a bruška palcov a tým bráni únave a bolesťou chodidiel. Je vybavená špeciálnou vzdušnou stielkou, pätným a palcovým absorbérom nárazov a podporuje pozdĺžnej a priečnej klenby. Túto obuv vyrába renomovaná česká firma technológií ručného šitia a za použitia tých najkvalitnejších materiálov. Táto pohodlná, komfortná, zdravotne bezchybná obuv s anatomickou podporou chodidla je osvedčená ako celoročná vychádzková obuv, ale aj ako obuv přezouvací v kanceláriách či iných čistých priestoroch.
 
 
Zdravotná obuv štandardne skladom nedržíme. Je vyrábaná českou obuvnícku firmou až na konkrétne objednávky od zákazníka. Preto je pre túto obuv termín dodania 3 - 4 týždne.

Farba: čierna
Materiál: koža
Veľkosť: 42
 352142
Zdieľať
ortoplus

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť