Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra Osadníci z Katanu Junior Albi Hra Osadníci z Katanu Junior Albi
 hra pre deti odporúčaný vek : od 6 rokov Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan . Bolo nebolo ... Dávno pred tým , než na ostrov Katan doplávali prví osadníci , sa v jeho okolí pohybovali skupiny nebezpečných pirátov . V tejto hre sa stanete vodcom práve takejto skupiny pirátov , ktorá sa skrýva na pirátskych ostrovoch . Na ostrovoch budete stavať pirátske brlohy a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode . K stavbe lodí a skrýšou budete potrebovať cenné zásoby , ktoré možno na ostrovoch získať . Čo keď ale zrovna tie správne zásoby nemáte ? To určite nevadí , pretože je možné obchodovať s ostatnými pirátmi a tiež na tržnici . Zvíťazí ten pirát , ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov . Ale pozor . Po ostrovoch sa tiež potuluje zákerný duch čierneho piráta , ktorý vám vždy rád naruší vaše plány . Počet hráčov : 3 až 4. Doba hrania : 30 až 70 minút . Odporúčaný vek : od 6 rokov .
0,0 0
24
4Home AAAAA QUANTI Hra Osadníci z Katanu Junior Albi

Hra Osadníci z Katanu Junior Albi

Hra Osadníci z Katanu Junior Albi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • hra pre deti
  • odporúčaný vek : od 6 rokov

 

Dosková hra pre deti Osadníci z Katanu z prostredia ostrova Katan . Bolo nebolo ... Dávno pred tým , než na ostrov Katan doplávali prví osadníci , sa v jeho okolí pohybovali skupiny nebezpečných pirátov . V tejto hre sa stanete vodcom práve takejto skupiny pirátov , ktorá sa skrýva na pirátskych ostrovoch . Na ostrovoch budete stavať pirátske brlohy a okolo sa budú preháňať vaše rýchle lode . K stavbe lodí a skrýšou budete potrebovať cenné zásoby , ktoré možno na ostrovoch získať . Čo keď ale zrovna tie správne zásoby nemáte ? To určite nevadí , pretože je možné obchodovať s ostatnými pirátmi a tiež na tržnici . Zvíťazí ten pirát , ktorý ako prvý postaví na ostrovoch sedem svojich brlohov . Ale pozor . Po ostrovoch sa tiež potuluje zákerný duch čierneho piráta , ktorý vám vždy rád naruší vaše plány .

 

 

Počet hráčov : 3 až 4.

 

 

Doba hrania : 30 až 70 minút .

 

 

Odporúčaný vek : od 6 rokov .

Odporúčaný vek od: 6 rokov
Počet hráčov: 3 až 4
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 502442
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť