Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
TOP CERA panvica s keramickým povrchom 24 cm TOP CERA panvica s keramickým povrchom 24 cm
 efektívne, rýchle a zdravé vyprážanie a varenie odolná proti oderu a poškriabaniu možno použiť aj na indukciu Panvica s keramickým nepriľnavým povrchom so špeciálnou tepelnou vodivosťou dna zaistí efektívne, rýchle a zdravé vyprážanie a varenie bez prepálenia na min. množstvo tuku (aj bez) alebo skvelé dusenie vo vlastnej šťave. Panvica dlho drží teplotu. Kvalitná keramická vrstva nehrdzavie, je odolná proti oderu a poškriabaniu a vďaka rýchlemu varenie a vyprážanie pri vysokých teplotách zostanú chuť, vitamíny a obsah živín v pokrmoch zachované. Jedinečný keramický povrch zároveň chráni pred prudkým zvýšením teploty a tým aj pred vznikom škodlivých látok v pripravovanej strave. Rukoväť je tepelne izolovaná a protišmyková. Možno používať na všetky typy spotrebičov, vrátane indukcie. Keramická panvica je vhodná do umývačky na riad. Kvalita overená českým certifikátom. Sila dna 4mm.
0,0 0
12
4Home Kuchyňa a jedáleň Panvice Keramické panvice TOP CERA panvica s keramickým povrchom 24 cm

TOP CERA panvica s keramickým povrchom 24 cm

Výpredaj

TOP CERA panvica s keramickým povrchom 24 cm

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • efektívne, rýchle a zdravé vyprážanie a varenie
  • odolná proti oderu a poškriabaniu
  • možno použiť aj na indukciu

Panvica s keramickým nepriľnavým povrchom so špeciálnou tepelnou vodivosťou dna zaistí efektívne, rýchle a zdravé vyprážanie a varenie bez prepálenia na min. množstvo tuku (aj bez) alebo skvelé dusenie vo vlastnej šťave. Panvica dlho drží teplotu. Kvalitná keramická vrstva nehrdzavie, je odolná proti oderu a poškriabaniu a vďaka rýchlemu varenie a vyprážanie pri vysokých teplotách zostanú chuť, vitamíny a obsah živín v pokrmoch zachované.

Jedinečný keramický povrch zároveň chráni pred prudkým zvýšením teploty a tým aj pred vznikom škodlivých látok v pripravovanej strave. Rukoväť je tepelne izolovaná a protišmyková. Možno používať na všetky typy spotrebičov, vrátane indukcie. Keramická panvica je vhodná do umývačky na riad. Kvalita overená českým certifikátom. Sila dna 4mm.

 

 

Indukcia: nie
Materiál: keramika
Typ: univerzálne
Umývačka: nie
Veľkosť: 24 cm
 100861
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť