Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Periny s výťažkom z Aloe Vera Periny s výťažkom z Aloe Vera
 Blahodarné účinky výťažkov z rastliny Aloe nachádza uplatnenie v mnohých podobách, vďaka priaznivému pôsobeniu na ľudskú pokožku, ako aj na redukciu výskytu baktérií a húb. Antialergická výplň na základe vláken TREVIRA BIOACTIVE zaručuje ideálne riešenie pre alergikov a pre všetkých, ktorí majú vyššie hygienické nároky pri spaní. Súprava rady Aloe Vera je veľmi mäkká, ľahká, vzdušná. Priaznivo pôsobí na pokožku a pomáha ju chrániť. Dá sa prať pri 60 °C. Materiál: poťah – kvalitné mikrovlákno 100% polyester s výťažkami Aloe vera, výplň – silikónizovaný polyester s 50% obsahom Trevira Bioactive vláken. Rozmery: vankúš – 70 x 90 cm, prikrývka 140 x 200 cm. Hmotnosť prikrývky 1100 g, vankúša 850 g. Farba: biela.
0,0 0
41

Periny s výťažkom z Aloe Vera

Doprava zadarmo

Periny s výťažkom z Aloe Vera

Dostupnosť: Vypredané

PopisBlahodarné účinky výťažkov z rastliny Aloe nachádza uplatnenie v mnohých podobách, vďaka priaznivému pôsobeniu na ľudskú pokožku, ako aj na redukciu výskytu baktérií a húb. Antialergická výplň na základe vláken TREVIRA BIOACTIVE zaručuje ideálne riešenie pre alergikov a pre všetkých, ktorí majú vyššie hygienické nároky pri spaní. Súprava rady Aloe Vera je veľmi mäkká, ľahká, vzdušná. Priaznivo pôsobí na pokožku a pomáha ju chrániť. Dá sa prať pri 60 °C. Materiál: poťah – kvalitné mikrovlákno 100% polyester s výťažkami Aloe vera, výplň – silikónizovaný polyester s 50% obsahom Trevira Bioactive vláken. Rozmery: vankúš – 70 x 90 cm, prikrývka 140 x 200 cm. Hmotnosť prikrývky 1100 g, vankúša 850 g. Farba: biela.

Farba: biela
Materiál povrchovej tkaniny: 100% polyester
 211368
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť