Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Pero s kamerou Pero s kamerou
 1x návod nenápadná možnosť ako si kohokoľvek nahrať možné použiť namiesto diktafónu interná pamäť 4 GB (až 7 hodín záznamu) rozlíšenie nahraného videa: 640 x 480 jednoduché ovládanie v počítači sa nemusí nič inštalovať rozmery 150 x 15 x 15 mm S naším špionážnym perom budete schopní si tajne kohokoľvek nahrať na video. Koho by tiež napadlo, že práve pero, ktoré nenápadne držíte v rukách, skrýva kameru, ktorá dokáže nahrať až 7 hodín záznamu. Navyše ho medzi rečou normálne môžete používať na písanie a nikto si nemá šancu čohokoľvek všimnúť. Používať ho ale môžete aj ako klasický flash disk, na úložný priestor 4 GB sa Vám vojde dostatočne veľké množstvo dát. Ovládanie kamery je veľmi jednoduché, stačí stlačiť horné tlačidlo a už nahrávate. Zvládnete tajne nahrať všetkých vašich kamarátov?
3,0 1
58
4Home tmp Pero s kamerou

Pero s kamerou

Doprava zadarmo

Pero s kamerou

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • 1x návod
  • nenápadná možnosť ako si kohokoľvek nahrať
  • možné použiť namiesto diktafónu
  • interná pamäť 4 GB (až 7 hodín záznamu)
  • rozlíšenie nahraného videa: 640 x 480
  • jednoduché ovládanie
  • v počítači sa nemusí nič inštalovať
  • rozmery 150 x 15 x 15 mm

S naším špionážnym perom budete schopní si tajne kohokoľvek nahrať na video. Koho by tiež napadlo, že práve pero, ktoré nenápadne držíte v rukách, skrýva kameru, ktorá dokáže nahrať až 7 hodín záznamu. Navyše ho medzi rečou normálne môžete používať na písanie a nikto si nemá šancu čohokoľvek všimnúť. Používať ho ale môžete aj ako klasický flash disk, na úložný priestor 4 GB sa Vám vojde dostatočne veľké množstvo dát. Ovládanie kamery je veľmi jednoduché, stačí stlačiť horné tlačidlo a už nahrávate. Zvládnete tajne nahrať všetkých vašich kamarátov?

 500768
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť