Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Vankúš z peria Cannstatter mäkký a pevný, 70 x 90 cm Vankúš z peria Cannstatter mäkký a pevný, 70 x 90 cm
Vankúš Cannstatter je vyrobený z vysoko kvalitného husieho peria. Perie je čisto prírodný produkt, u ktorého je v spojení s 100% bavlneným povlakom garantovaná vysoká znášanlivosť. Alergici a astmatici si môžu dopriať pohodlie a komfort tohto výrobku, a to bez hrozby následných alergických reakcií. Perie udržuje teplo s minimálnymi stratami a to aj za veľmi ťažkých podmienok. Prachové či páperové prikrývky a vankúše majú vynikajúcu schopnosť prispôsobiť sa tvaru ľudského tela a jeho pohybom. Vankúš sa skladá z troch komôr: prostredná komora je plnená 100% husacím perím, ktoré zaisťuje pevnosť vankúša, obe krajné komory sú plnené 90% husím páperím, ktoré zaisťuje mäkkosť vankúša. Sýpka plnená perím je vyrobená zo 100% bavlny a je priemyselne testovaná. Vankúš je pevný, ale zároveň pružný a dobre tvarovateľný. Odporúčame každé ráno ho dobre roztraste, pri dobrom počasí vetrať , vankúš je možné sušiť v sušičke. Výrobca neodporúča klepať, vysávať, žehliť alebo chemicky čistiť. Certifikáty: Downafresh GreenLine V takto označených výrobkoch sú prachové náplne a náplne z peria prané a sušené pri teplote min. 100 °C za použitia ekologických pracích prostriedkov. Z hľadiska sterility, čistoty a hygieny vyhovujú nárokom a požiadavkám Európskej normy EN 12935. Nomite Výrobky plnené páperím sú svojim optimálnym teplotným a klimatickým vyvážením veľmi nepriaznivým prostredím pre roztoče, ktorí sú závislí od vlhkosti. Ďalšiu ochranu ponúka tkanina sýpka, ktorá zabraňuje vniknutiu týchto roztočov do páperových výrobkov. Öko-Tex Výrobky označené týmto symbolom spĺňajú požiadavky Öko-Tex Standard 100.
0,0 0
121
4Home Bytový textil Vankúše a prikrývky Vankúše Vankúše z peria Vankúš z peria Cannstatter mäkký a pevný, 70 x 90 cm

Vankúš z peria Cannstatter mäkký a pevný, 70 x 90 cm

Doprava zadarmo

Vankúš z peria Cannstatter mäkký a pevný, 70 x 90 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisVankúš Cannstatter je vyrobený z vysoko kvalitného husieho peria. Perie je čisto prírodný produkt, u ktorého je v spojení s 100% bavlneným povlakom garantovaná vysoká znášanlivosť. Alergici a astmatici si môžu dopriať pohodlie a komfort tohto výrobku, a to bez hrozby následných alergických reakcií. Perie udržuje teplo s minimálnymi stratami a to aj za veľmi ťažkých podmienok. Prachové či páperové prikrývky a vankúše majú vynikajúcu schopnosť prispôsobiť sa tvaru ľudského tela a jeho pohybom.

 

Vankúš sa skladá z troch komôr: prostredná komora je plnená 100% husacím perím, ktoré zaisťuje pevnosť vankúša, obe krajné komory sú plnené 90% husím páperím, ktoré zaisťuje mäkkosť vankúša. Sýpka plnená perím je vyrobená zo 100% bavlny a je priemyselne testovaná. Vankúš je pevný, ale zároveň pružný a dobre tvarovateľný. Odporúčame každé ráno ho dobre roztraste, pri dobrom počasí vetrať , vankúš je možné sušiť v sušičke. Výrobca neodporúča klepať, vysávať, žehliť alebo chemicky čistiť.

 

Certifikáty:

 

Downafresh GreenLine

V takto označených výrobkoch sú prachové náplne a náplne z peria prané a sušené pri teplote min. 100 °C za použitia ekologických pracích prostriedkov. Z hľadiska sterility, čistoty a hygieny vyhovujú nárokom a požiadavkám Európskej normy EN 12935.

 

Nomite

Výrobky plnené páperím sú svojim optimálnym teplotným a klimatickým vyvážením veľmi nepriaznivým prostredím pre roztoče, ktorí sú závislí od vlhkosti. Ďalšiu ochranu ponúka tkanina sýpka, ktorá zabraňuje vniknutiu týchto roztočov do páperových výrobkov.

 

Öko-Tex

Výrobky označené týmto symbolom spĺňajú požiadavky Öko-Tex Standard 100.

Farba: biela
Gramáž výplně: 1100 g
Materiál povrchovej tkaniny: 100% bavlna
Materiál výplne: 90 % prachové perie, 10 % perie
Odporúčané pranie: 60 °C
Rozmery vankúša: 70 x 90 cm
 215513
Zdieľať
kamykdaunensro

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť