Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Philco PMD 2535 X mikrovlnná rúra Philco PMD 2535 X mikrovlnná rúra
Mikrovlnná rúra PHILCO PMD 2535B X s funkciou rýchleho štartom je skvelým pomocníkom do každej kuchyne. K príprave svojich obľúbených pokrmov môžete využiť kombináciu mikrovlnného ohrevu a výkonného grilu. Nechýba ani praktická funkcia rozmrazovania podľa váhy. Vďaka 8 automatickým programom vytvorených pre jednotlivé typy jedál vám uľahčí prípravu a ušetrí čas.Vnútorný objem je 25 litrov a vybavený otočným tanierom s priemerom 31,5 cm. Ohrev ľahko nastavíte pomocou časovača (95 minút). Výkon je rozdelený do 5 úrovní a iste oceníte detskú poistku, ktorá zamedzuje neoprávnenej manipulácii s nastavením. Okrem skvelej výbavy sa mikrovlnná rúra pýši moderným nerezovým dizajnom.
0,0 0
-1
4Home Domáce spotrebiče Rúry a variče Mikrovlnné rúry Philco PMD 2535 X mikrovlnná rúra

Philco PMD 2535 X mikrovlnná rúra

Philco PMD 2535 X mikrovlnná rúra

Dostupnosť: Vypredané

PopisMikrovlnná rúra PHILCO PMD 2535B X s funkciou rýchleho štartom je skvelým pomocníkom do každej kuchyne. K príprave svojich obľúbených pokrmov môžete využiť kombináciu mikrovlnného ohrevu a výkonného grilu. Nechýba ani praktická funkcia rozmrazovania podľa váhy. Vďaka 8 automatickým programom vytvorených pre jednotlivé typy jedál vám uľahčí prípravu a ušetrí čas.
 
Vnútorný objem je 25 litrov a vybavený otočným tanierom s priemerom 31,5 cm. Ohrev ľahko nastavíte pomocou časovača (95 minút). Výkon je rozdelený do 5 úrovní a iste oceníte detskú poistku, ktorá zamedzuje neoprávnenej manipulácii s nastavením. Okrem skvelej výbavy sa mikrovlnná rúra pýši moderným nerezovým dizajnom.

Hmotnosť: 15,1 kg
Objem (l): 25 l
Šírka (cm): 51,3 cm
Výkon: 900 W
Výška (cm): 30,7 cm
 105547
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť