Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Plagát Andy Warhol, 42 x 59 cm, Poster44 Plagát Andy Warhol, 42 x 59 cm, Poster44
Plagát Andy Warhol 42 x 59 cm. Zachytáva podobizeň menovaného presláveného amerického maliara, grafika a vedúca osobnosť amerického hnutia pop artu. Jeho meno a práce inšpirovalo mnoho ľudí a umelcov po celom svete, vrátane autorky Niny Silla. Ktorým umelcom ste chceli byť vy, keď ste boli malí?Vďaka Poster 44 môžete podporiť nezávislých umelcov kúpi výtlačkov z limitovaných sérií. Ak sa autor nerozhodne inak, tak od každého originálu je vytlačené iba 44 kópií. Plagát patrí do série Little Artists (Malí umelci).Zasadené do bieleho dreveného rámu o rozmeroch 55 x 40 cm.
0,0 0
77
4Home Bytové doplnky a dekorácie Tapety a plagáty Plagáty Plagát Andy Warhol, 42 x 59 cm, Poster44

Plagát Andy Warhol, 42 x 59 cm, Poster44

Výpredaj Doprava zadarmo

Plagát Andy Warhol, 42 x 59 cm, Poster44

Dostupnosť: Vypredané

PopisPlagát Andy Warhol 42 x 59 cm. Zachytáva podobizeň menovaného presláveného amerického maliara, grafika a vedúca osobnosť amerického hnutia pop artu. Jeho meno a práce inšpirovalo mnoho ľudí a umelcov po celom svete, vrátane autorky Niny Silla. Ktorým umelcom ste chceli byť vy, keď ste boli malí?
 
Vďaka Poster 44 môžete podporiť nezávislých umelcov kúpi výtlačkov z limitovaných sérií. Ak sa autor nerozhodne inak, tak od každého originálu je vytlačené iba 44 kópií. Plagát patrí do série Little Artists (Malí umelci).
 
Zasadené do bieleho dreveného rámu o rozmeroch 55 x 40 cm.

Materiál: papier
Šírka (cm): 42 cm
Výška (cm): 59 cm
 502017
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť