Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Plávajúci lampión, oranžová Plávajúci lampión, oranžová
 plávajúci lampión použiteľný na vodných plochách ľahko zostaviteľný vyrobený z ryžového papiera zapaľujete v ňom čajovú sviečku možno ho použiť viackrát Urobte si romantickú atmosféru pri letnom grilovaní alebo párty. Japonci vypúšťajú na vodu tieto lampióny, kam napíšu priania a veria, že im prinesú zdravie a šťastie. Lampión je ľahko zostaviteľný. Je vyrobený z ryžového papiera. Lampión môžete používať viackrát, pretože v ňom zapaľujete čajovú sviečku. Plávajúci lampión krásne dokreslí podmanivú atmosféru vodnej plochy vášho záhradného jazierka.
0,0 0
8

Plávajúci lampión, oranžová

Plávajúci lampión, oranžová

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • plávajúci lampión použiteľný na vodných plochách
  • ľahko zostaviteľný
  • vyrobený z ryžového papiera
  • zapaľujete v ňom čajovú sviečku
  • možno ho použiť viackrát

Urobte si romantickú atmosféru pri letnom grilovaní alebo párty. Japonci vypúšťajú na vodu tieto lampióny, kam napíšu priania a veria, že im prinesú zdravie a šťastie. Lampión je ľahko zostaviteľný. Je vyrobený z ryžového papiera. Lampión môžete používať viackrát, pretože v ňom zapaľujete čajovú sviečku. Plávajúci lampión krásne dokreslí podmanivú atmosféru vodnej plochy vášho záhradného jazierka.

Farba: oranžová
Materiál: papier
 601524
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť