Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Set kamna + připojení Set kamna + připojení
 trojité bezpečnostné istenie v sade s hadicou na pripojenie Plynová pec Professor PK003 - mobilné infračervená plynová pec na propán-bután, nezávislá na elektrickom prúde, rýchly účinok, bez nutnosti zaistenia odvodu spalín, vysoká mobilita - 4 kolieska, 3-stupňová regulácia výkonu, trojité bezpečnostné istenie, v zadnej časti kachlí priestor pre plynovú fľašu, príkon 1,55 kW, 2,9 kW, 4,2 kW, systém spaľovania piezoelektrické, plynová fľaša 10 kg - max 15 kg. Kachle sú vybavené bezpečnostným systémom, ktorý uzavrie prívod plynu v prípade, že: zhasne plameň zapaľovacieho horáka, koncentrácia CO2 sa dostane nad stanovenú hodnotu, kachle sa prevrátia. Rozmery (v x š x h): 73 x 42 x 36 cm Meva Hadica s regulátorom tlaku na propán-butánovú fľašu 28 mbar Meva NP01007 sada na pripojenie PB fľaše 10kg k plynovým kachliam PK003 Hadicu na PB 1,5 m, možno skrátiť podľa potreby, vnútorná svetlosť 8 mm, 2 hadicové spony, regulátor tlaku 28 mbar, vhodné pre grily, variče, ohrievače a pod, pre uľahčenie nasadenia na koncovku plynového spotrebiča a regulátora odporúčame namydliť (nepoužívajte olej), pre pripojenie na 2 kg plynovú fľašu je nutný odtlačný ventil, ktorý nie je súčasťou.
0,0 0
-1

Set kamna + připojení

Set kamna + připojení

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • trojité bezpečnostné istenie
  • v sade s hadicou na pripojenie

Plynová pec Professor PK003 - mobilné infračervená plynová pec na propán-bután, nezávislá na elektrickom prúde, rýchly účinok, bez nutnosti zaistenia odvodu spalín, vysoká mobilita - 4 kolieska, 3-stupňová regulácia výkonu, trojité bezpečnostné istenie, v zadnej časti kachlí priestor pre plynovú fľašu, príkon 1,55 kW, 2,9 kW, 4,2 kW, systém spaľovania piezoelektrické, plynová fľaša 10 kg - max 15 kg.

 

Kachle sú vybavené bezpečnostným systémom, ktorý uzavrie prívod plynu v prípade, že: zhasne plameň zapaľovacieho horáka, koncentrácia CO2 sa dostane nad stanovenú hodnotu, kachle sa prevrátia.

 

Rozmery (v x š x h): 73 x 42 x 36 cm

 

Meva Hadica s regulátorom tlaku na propán-butánovú fľašu 28 mbar Meva NP01007 sada na pripojenie PB fľaše 10kg k plynovým kachliam PK003

Hadicu na PB 1,5 m, možno skrátiť podľa potreby, vnútorná svetlosť 8 mm, 2 hadicové spony, regulátor tlaku 28 mbar, vhodné pre grily, variče, ohrievače a pod, pre uľahčenie nasadenia na koncovku plynového spotrebiča a regulátora odporúčame namydliť (nepoužívajte olej), pre pripojenie na 2 kg plynovú fľašu je nutný odtlačný ventil, ktorý nie je súčasťou.

Farba: čierna
Materiál: kov
Veľkosť:
 602324K2
Zdieľať
professor

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť