Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Plyšová pískajúca hračka pre šteniatka Plyšová pískajúca hračka pre šteniatka
 pre šteniatka z najjemnejšieho plyšu Rozkošné plyšové hračky z toho najjemnejšieho plyšu v krásnych sladkých farbách s pískadlom vo vnútri. Tieto plyšové hračky sú hračkami vhodnými pre šteniatka, toy a malé plemená psov alebo pre mačičky. Plyšové hračky pre psov sú určené pre hru pod dozorom, pri poškodení hračku odstráňte. Vyberajte vhodnú veľkosť hračky pre svojho psa. Nie je určené pre deti. Ponúkame v 6 farbách bez možnosti výberu.
0,0 0
4
4Home Záhrada a hobby Chovateľské potreby Pre psov Hračky pre psov Plyšová pískajúca hračka pre šteniatka

Plyšová pískajúca hračka pre šteniatka

Plyšová pískajúca hračka pre šteniatka

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • pre šteniatka
  • z najjemnejšieho plyšu

Rozkošné plyšové hračky z toho najjemnejšieho plyšu v krásnych sladkých farbách s pískadlom vo vnútri. Tieto plyšové hračky sú hračkami vhodnými pre šteniatka, toy a malé plemená psov alebo pre mačičky. Plyšové hračky pre psov sú určené pre hru pod dozorom, pri poškodení hračku odstráňte. Vyberajte vhodnú veľkosť hračky pre svojho psa. Nie je určené pre deti. Ponúkame v 6 farbách bez možnosti výberu.

 400596
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť