Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Podpora pre chodidla, čierna Podpora pre chodidla, čierna
 univerzálna veľkosť Podpora pre klenbu nôh je produkt, určený pre redukciu záťaže a tlaku aktívne a pravidelne namáhaných kĺbov v klenbe nôh, zmierňuje bolesť nôh a nadvihuje prepadnutú klenbu. Obsahuje jedinečné podpery, ktoré sú vybavené pružnými vankúšikmi a elastický pásik, ktorý udrží podporu na tom správnom mieste na nohe. Anti-bakteriálne impregnovaná textília pomáha predchádzať zápachom nôh. Možno nosiť aj naboso či do topánok. Univerzálna veľkosť. Obsah balenia: 2 kusy.
4,5 2
7

Podpora pre chodidla, čierna

Podpora pre chodidla, čierna

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • univerzálna veľkosť

Podpora pre klenbu nôh je produkt, určený pre redukciu záťaže a tlaku aktívne a pravidelne namáhaných kĺbov v klenbe nôh, zmierňuje bolesť nôh a nadvihuje prepadnutú klenbu. Obsahuje jedinečné podpery, ktoré sú vybavené pružnými vankúšikmi a elastický pásik, ktorý udrží podporu na tom správnom mieste na nohe. Anti-bakteriálne impregnovaná textília pomáha predchádzať zápachom nôh. Možno nosiť aj naboso či do topánok. Univerzálna veľkosť.

 

Obsah balenia: 2 kusy.

Farba: čierna
Materiál: PVC
 214861
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť