Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Pohár na ľadovú triešť Pohár na ľadovú triešť
Pohár na ľadovú triešť. Výrobník ľadovej triešte je silikónový pohár naplnený gélom (sáčok), ktorý dáte (kompletné pohár) na niekoľko hodín do mrazničky (najlepšie cez noc). Potom do neho nalejete akýkoľvek studený nápoj (160 - 230 ml), niekoľko minút stláčate pohár a tým vytvárate z nápoja ľadovú triešť. Viečko na závit zabráni rozstrekovaniu nápoja / triešte pri stláčanie pohára, lyžička so slamkou pre sladké maškrtenie. Nepotrebujete ľad ani mixér. Jednoduchá údržba. Vnútornú vložku s gélom možno vyňať, namraziť a použiť ju na schladenie popálenín, vyvrtnutie, .. Rozmery: pr. 10,5 cm, v 20 cm, objem 0,4 l.
4,0 1
7

Pohár na ľadovú triešť

Výpredaj

Pohár na ľadovú triešť

Dostupnosť: Vypredané

PopisPohár na ľadovú triešť. Výrobník ľadovej triešte je silikónový pohár naplnený gélom (sáčok), ktorý dáte (kompletné pohár) na niekoľko hodín do mrazničky (najlepšie cez noc). Potom do neho nalejete akýkoľvek studený nápoj (160 - 230 ml), niekoľko minút stláčate pohár a tým vytvárate z nápoja ľadovú triešť. Viečko na závit zabráni rozstrekovaniu nápoja / triešte pri stláčanie pohára, lyžička so slamkou pre sladké maškrtenie. Nepotrebujete ľad ani mixér. Jednoduchá údržba. Vnútornú vložku s gélom možno vyňať, namraziť a použiť ju na schladenie popálenín, vyvrtnutie, .. Rozmery: pr. 10,5 cm, v 20 cm, objem 0,4 l.

Farba: modrá
Materiál: plast + silikón
Objem (ml): 400 ml
 191934
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť