Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Pohár na sekt Dressed 230 ml, transparentná Pohár na sekt Dressed 230 ml, transparentná
Pohár na sekt Dressed 230 ml vyrobená z krištáľového skla z kolekcie navrhnuté holandským návrhárom Marcelom Wanders.Pravidlom býva, že dekor sa bežne aplikuje na najviac viditeľných a dôležitých miestach. Wanders svoj ??reliéfne vzor umiestnil na také miesta, ktoré sú takmer skrytá a v niektorých prípadoch dokonca bežne neviditeľná. Túto dekoráciu by sme mohli nazvať ako introvertný. Dekor kolekcia Dressed je koncipovaný ako krásne šaty, pri ktorých je potrebná umocniť obsah a nikdy ho nesmie zatieňovať.
0,0 0
30
4Home Kuchyňa a jedáleň Poháre a džbány Pohár na sekt Dressed 230 ml, transparentná

Pohár na sekt Dressed 230 ml, transparentná

Pohár na sekt Dressed 230 ml, transparentná

Dostupnosť: Vypredané

PopisPohár na sekt Dressed 230 ml vyrobená z krištáľového skla z kolekcie navrhnuté holandským návrhárom Marcelom Wanders.
 
Pravidlom býva, že dekor sa bežne aplikuje na najviac viditeľných a dôležitých miestach. Wanders svoj ??reliéfne vzor umiestnil na také miesta, ktoré sú takmer skrytá a v niektorých prípadoch dokonca bežne neviditeľná. Túto dekoráciu by sme mohli nazvať ako introvertný. Dekor kolekcia Dressed je koncipovaný ako krásne šaty, pri ktorých je potrebná umocniť obsah a nikdy ho nesmie zatieňovať.

Farba: transparentná
Objem (ml): 230 ml
Priemer: 7,8 cm
 215136
Zdieľať
alessi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť