Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Predĺžená prikrývka Thermo AntiStress, celoročná, 140 x 220 cm Predĺžená prikrývka Thermo AntiStress, celoročná, 140 x 220 cm
 izoluje teplo celoročné Český výrobok Prikrývky a vankúše Antistress získali výborné vlastnosti vďaka použitiu mikrovláknové tkaniny pretkanou sietí karbónových vlákien. Karbónové vlákna slúži na odvod statickej elektriny a napätie a teda vám prikrývka zaistí spokojný a pokojný spánok. Prikrývky Antistress sú vyrobené tradičným spôsobom českej výroby značky Kvalitex.Povrchovým materiálom prikrývok je tkanina Antistress, ktorá je vyrobená inovatívnou technológiou z polyesterových mikrovlákien. Jemná mikrovláknová tkanina je pretkaná sieťou karbónových vlákien, ktoré zaisťujú funkčnosť tkaniny. Karbónové vlákno slúži prevažne na odvod statickej elektriny, napätie a teda stresu tela zákazníka. Vďaka tomuto má zákazník veľmi kvalitný a spokojný spánok.Polyesterové mikrovlákna majú polovičný priemer, ako vlákna hodvábné. Pre predstavu mikrovlákno je desaťkrát slabšie než ľudský vlas. Tieto mikrovlákna dodávajú tkanine príjemný pocit dotyku, tkanina je veľmi jemná a ľahká a vysoko absorpčná. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovlákien a svojou nekrčivosťou.Tkanina Antistress odpudzuje vlhkosť a chlad z vonkajšieho prostredia, teda v horúcom podnebí chladí a v chladnom naopak hreje.Celoročná prikrývka Antistress obsahuje termicky spájané duté vlákno. Duté vlákno je v tvare rúna a je plne posilanizované. Tieto termicky pojene rúna dutých vlákien vynikajú vysokou hrejivosťou, ale zároveň vzdušnosťou a ľahkosťou.Spojením dvoch materiálov (tkanina Antistress a termicky pojené duté vlákno) sa prikrývky Antistress zaradili medzi veľmi žiadané a veľmi populárne produkty.Prikrývky aj vankúše Antistress sú vhodné pre alergikov. Zloženie prikrývky: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + siet karbónových vlákien, výplň - 100% polyester (duté vlákno) Prikrývka vhodná pre rozmer obliečky: 140 x 220 cm Teplota prania 60 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu. Hmotnosť výplne (gramáž): 1120 g na celý rozmer výrobku Farba prikrývky: biela
5,0 1
46
4Home Bytový textil Vankúše a prikrývky Prikrývky Antistress prikrývky Predĺžená prikrývka Thermo AntiStress, celoročná, 140 x 220 cm

Predĺžená prikrývka Thermo AntiStress, celoročná, 140 x 220 cm

Doprava zadarmo

Predĺžená prikrývka Thermo AntiStress, celoročná, 140 x 220 cm

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • izoluje teplo
  • celoročné
  • Český výrobok

Prikrývky a vankúše Antistress získali výborné vlastnosti vďaka použitiu mikrovláknové tkaniny pretkanou sietí karbónových vlákien. Karbónové vlákna slúži na odvod statickej elektriny a napätie a teda vám prikrývka zaistí spokojný a pokojný spánok.

 

Prikrývky Antistress sú vyrobené tradičným spôsobom českej výroby značky Kvalitex.
Povrchovým materiálom prikrývok je tkanina Antistress, ktorá je vyrobená inovatívnou technológiou z polyesterových mikrovlákien. Jemná mikrovláknová tkanina je pretkaná sieťou karbónových vlákien, ktoré zaisťujú funkčnosť tkaniny. Karbónové vlákno slúži prevažne na odvod statickej elektriny, napätie a teda stresu tela zákazníka. Vďaka tomuto má zákazník veľmi kvalitný a spokojný spánok.
Polyesterové mikrovlákna majú polovičný priemer, ako vlákna hodvábné. Pre predstavu mikrovlákno je desaťkrát slabšie než ľudský vlas. Tieto mikrovlákna dodávajú tkanine príjemný pocit dotyku, tkanina je veľmi jemná a ľahká a vysoko absorpčná. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovlákien a svojou nekrčivosťou.
Tkanina Antistress odpudzuje vlhkosť a chlad z vonkajšieho prostredia, teda v horúcom podnebí chladí a v chladnom naopak hreje.
Celoročná prikrývka Antistress obsahuje termicky spájané duté vlákno. Duté vlákno je v tvare rúna a je plne posilanizované. Tieto termicky pojene rúna dutých vlákien vynikajú vysokou hrejivosťou, ale zároveň vzdušnosťou a ľahkosťou.
Spojením dvoch materiálov (tkanina Antistress a termicky pojené duté vlákno) sa prikrývky Antistress zaradili medzi veľmi žiadané a veľmi populárne produkty.
Prikrývky aj vankúše Antistress sú vhodné pre alergikov.

 

 

Zloženie prikrývky: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + siet karbónových vlákien, výplň - 100% polyester (duté vlákno)

 

Prikrývka vhodná pre rozmer obliečky: 140 x 220 cm

 

Teplota prania 60 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

 

Hmotnosť výplne (gramáž): 1120 g na celý rozmer výrobku

 

Farba prikrývky: biela

Farba: biela
Materiál: 100% polyester
Materiál výplne: duté vlákno
 214158
Zdieľať
kvalitex

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť