Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Princess 21 2062 smoothie maker Princess 21 2062 smoothie maker
Smoothie makier Princess pre prípravu čerstvých ovocných nápojov, zeleninových štiav, ale aj krémových kokteilov, ľadovej kávy či zmrzliny, teplých či studených - fantázii sa medze nekladú. Využijete ho aj na prípravu dojčenskej stravy či ovocných a zeleninových príkrmov pre batoľatá. Ovocie a zeleninu využijete vrátane dužiny, ktorá je kompletne zredukovaná, v 100 % prírodných nápojoch pripravených vo Smoothie makeru Princess zostanú všetky vitamíny a minerály, výsledný produkt máte úplne pod svojou kontrolou - bez potravinových Additiv a bez chémie. Vďaka výkonnému motoru s vysokými otáčkami (max 72000 otáčok) je smoothie nápoj pripravený za púhych 20 sekúnd.Obsluha je jednoduchá - zapínate otočením nádobky dnom hore, vypínate otočením dnom dole. Naviac je prístroj vybavený bezpečnostným tlačidlom, zabraňujúcim nechcenému spusteniu prístroja. Čistenie je veľmi jednoduché - nádobku iba nacvaknete na motoriek, naplníte čistou vodou a prístroj na chvíľku zapnete - samozrejme okrem motora môžete všetky súčasti umývať bežným spôsobom alebo v umývačke riadu - odpadá komplikované skladanie prístroje a zložité umývanie - ako u odšťavovača alebo mixéra. Nádobky sa nasadzujú na prístroj ľahko - prístroj je vyrobený z kvalitných materiálov.Súčasťou balenia je prístroj, tri rôzne mixovacej nádoby s odmerkou (veľká 400 ml, stredný 250 ml a malá 180 ml??, ktorú môžete použiť ako ako čistiaci nádobku , tak na malý nápoj), odkvapkávacia podložka a viečko pre komfortné využitie . Dizajn prístroja a jeho prevedenie je jedinečné - ako väčšina výrobkov od firmy Princess, poteší vás i vzhľadom.
3,5 3
38
4Home Domáce spotrebiče Mixéry a šľahače Stolné mixéry Princess 21 2062 smoothie maker

Princess 21 2062 smoothie maker

Princess 21 2062 smoothie maker

Dostupnosť: Vypredané

PopisSmoothie makier Princess pre prípravu čerstvých ovocných nápojov, zeleninových štiav, ale aj krémových kokteilov, ľadovej kávy či zmrzliny, teplých či studených - fantázii sa medze nekladú. Využijete ho aj na prípravu dojčenskej stravy či ovocných a zeleninových príkrmov pre batoľatá. Ovocie a zeleninu využijete vrátane dužiny, ktorá je kompletne zredukovaná, v 100 % prírodných nápojoch pripravených vo Smoothie makeru Princess zostanú všetky vitamíny a minerály, výsledný produkt máte úplne pod svojou kontrolou - bez potravinových Additiv a bez chémie. Vďaka výkonnému motoru s vysokými otáčkami (max 72000 otáčok) je smoothie nápoj pripravený za púhych 20 sekúnd.
 
Obsluha je jednoduchá - zapínate otočením nádobky dnom hore, vypínate otočením dnom dole. Naviac je prístroj vybavený bezpečnostným tlačidlom, zabraňujúcim nechcenému spusteniu prístroja. Čistenie je veľmi jednoduché - nádobku iba nacvaknete na motoriek, naplníte čistou vodou a prístroj na chvíľku zapnete - samozrejme okrem motora môžete všetky súčasti umývať bežným spôsobom alebo v umývačke riadu - odpadá komplikované skladanie prístroje a zložité umývanie - ako u odšťavovača alebo mixéra. Nádobky sa nasadzujú na prístroj ľahko - prístroj je vyrobený z kvalitných materiálov.
 
Súčasťou balenia je prístroj, tri rôzne mixovacej nádoby s odmerkou (veľká 400 ml, stredný 250 ml a malá 180 ml??, ktorú môžete použiť ako ako čistiaci nádobku , tak na malý nápoj), odkvapkávacia podložka a viečko pre komfortné využitie . Dizajn prístroja a jeho prevedenie je jedinečné - ako väčšina výrobkov od firmy Princess, poteší vás i vzhľadom.

Farba: biela
Objem (l): 1,5 l
Príkon: 180 W
 103632
Zdieľať
princess

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť