Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tričko s ekvalizérom - model 2, model 2, L Tričko s ekvalizérom - model 2, model 2, L
 Tričko s ekvalizérom reaguje na zvuk z okolia, svieti intenzívnym neónovým svetlom, tak ako ekvalizér domácej zostavy Hi-Fi. Majiteľ nášho trička s ekvalizérom si môže byť istý, že na žiadnej party alebo diskotéke nezostane bez povšimnutia. Tričko robí dojem na každého a nemôžete v ňom byť "neviditeľní". Väčšina ľudí pri pohľade na hudobne svietiace tričko reaguje udivene a pýtajú sa sami seba, ako funguje a bez výnimky u každého vyvoláva zvedavosť a úsmev. Ponúkame Vám teraz tieto tričká za najlepšiu cenu na trhu. Ako to funguje?Tričko s ekvalizérom má namiesto obyčajnej potlače tenký elastický panel s elektroluminescenciou. Panel je vytvorený z umelej látky. Na dotyk pripomína obal zošita a jeho hrúbku možno prirovnať k hrúbke občianskeho preukazu. Na paneli nie sú žiadne LED diódy, žiarovky ani podobné tradičné zdroje svetla. Panel trička na svietenie využíva elektroluminescenčný jav. Špeciálna substancia nanesená na jeho povrch spôsobuje intenzívne svietenie rovnej elektrickej energie. Ako tričko prať?Svietiace panel aj ostatné elementy idú ľahko zložiť. Panel je pripevnený na suchom zipse, teda v prípade prania trička môžete panel bez problémov odlepiť, stačí len odpojiť kábel ovládača a zložiť emblém. Tričko je najlepšie prať ručne. Obsah balenia: 1x Tričko 1x Ekvalizérový panel 1x Prívodný kábel s klipsou Dostupné veľkosti:S - dĺžka 71 cm - šírka 100 cmM - dĺžka 73 cm - šírka - 104 cmL - dĺžka 75 cm - šírka - 108 cmXL - dĺžka 77 cm - šírka - 112 cmXXL - dĺžka 79 cm - šírka - 116 cm
0,0 0
24
4Home Darčeky a hračky Párty a gadgets Párty vychytávky Tričko s ekvalizérom - model 2, model 2, L

Tričko s ekvalizérom - model 2, model 2, L

Tričko s ekvalizérom - model 2, model 2, L

Dostupnosť: Vypredané

PopisTričko s ekvalizérom reaguje na zvuk z okolia, svieti intenzívnym neónovým svetlom, tak ako ekvalizér domácej zostavy Hi-Fi. Majiteľ nášho trička s ekvalizérom si môže byť istý, že na žiadnej party alebo diskotéke nezostane bez povšimnutia. Tričko robí dojem na každého a nemôžete v ňom byť "neviditeľní". Väčšina ľudí pri pohľade na hudobne svietiace tričko reaguje udivene a pýtajú sa sami seba, ako funguje a bez výnimky u každého vyvoláva zvedavosť a úsmev. Ponúkame Vám teraz tieto tričká za najlepšiu cenu na trhu.

Ako to funguje?
Tričko s ekvalizérom má namiesto obyčajnej potlače tenký elastický panel s elektroluminescenciou. Panel je vytvorený z umelej látky. Na dotyk pripomína obal zošita a jeho hrúbku možno prirovnať k hrúbke občianskeho preukazu. Na paneli nie sú žiadne LED diódy, žiarovky ani podobné tradičné zdroje svetla. Panel trička na svietenie využíva elektroluminescenčný jav. Špeciálna substancia nanesená na jeho povrch spôsobuje intenzívne svietenie rovnej elektrickej energie.

Ako tričko prať?
Svietiace panel aj ostatné elementy idú ľahko zložiť. Panel je pripevnený na suchom zipse, teda v prípade prania trička môžete panel bez problémov odlepiť, stačí len odpojiť kábel ovládača a zložiť emblém. Tričko je najlepšie prať ručne.

Obsah balenia:

  • 1x Tričko
  • 1x Ekvalizérový panel
  • 1x Prívodný kábel s klipsou

Dostupné veľkosti:
S - dĺžka 71 cm - šírka 100 cm
M - dĺžka 73 cm - šírka - 104 cm
L - dĺžka 75 cm - šírka - 108 cm
XL - dĺžka 77 cm - šírka - 112 cm
XXL - dĺžka 79 cm - šírka - 116 cm

Veľkosť: L
 500843
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť