Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
SIGG WMB Sports Red Touch fľaša 0,75 l SIGG WMB Sports Red Touch fľaša 0,75 l
Fľaša jednoduchého dizajnu švajčiarskej značky SIGG pre všestranné a každodenné využitie pri športe, patria medzi najkvalitnejšie fľaše na pitie. Tieto fľaše z kolekcie SIGG Classic sú tak obľúbené predovšetkým u športovcov a turistov. Ak je pre vás dôležité mať istotu, že vaše fľaša neuvoľňuje do nápoja žiadne nežiadúce látky alebo záleží Ak vám na tom, aby ste čo najmenej zaťažovali životné prostredie, sú pitné fľaše SIGG určené práve vám. Zároveň oceníte i praktickosť, jednoduchú údržbu a odolnosť fliaš. Fľaše sú vyrobené z hliníka, ktorý je vo vnútri opatrený špeciálnou vrstvou Sigg EcoCare.Tato vnútorná vrstva je zo špeciálneho materiálu, ktorý dokonale zachováva chuťové a aromatické vlastnosti nápoja a na rozdiel od PET fliaš neuvoľňuje do nápojov žiadne toxíny ani iné nežiaduce látky. Na povrchu fľaše protišmyková matná úprava, odolnejšie proti mechanickému poškodeniu.
0,0 0
17
4Home Kuchyňa a jedáleň Termosky a fľaše na pitie SIGG WMB Sports Red Touch fľaša 0,75 l

SIGG WMB Sports Red Touch fľaša 0,75 l

Výpredaj

SIGG WMB Sports Red Touch fľaša 0,75 l

Dostupnosť: Vypredané

PopisFľaša jednoduchého dizajnu švajčiarskej značky SIGG pre všestranné a každodenné využitie pri športe, patria medzi najkvalitnejšie fľaše na pitie. Tieto fľaše z kolekcie SIGG Classic sú tak obľúbené predovšetkým u športovcov a turistov. Ak je pre vás dôležité mať istotu, že vaše fľaša neuvoľňuje do nápoja žiadne nežiadúce látky alebo záleží Ak vám na tom, aby ste čo najmenej zaťažovali životné prostredie, sú pitné fľaše SIGG určené práve vám. Zároveň oceníte i praktickosť, jednoduchú údržbu a odolnosť fliaš. Fľaše sú vyrobené z hliníka, ktorý je vo vnútri opatrený špeciálnou vrstvou Sigg EcoCare.Tato vnútorná vrstva je zo špeciálneho materiálu, ktorý dokonale zachováva chuťové a aromatické vlastnosti nápoja a na rozdiel od PET fliaš neuvoľňuje do nápojov žiadne toxíny ani iné nežiaduce látky. Na povrchu fľaše protišmyková matná úprava, odolnejšie proti mechanickému poškodeniu.

Farba: zelená
Materiál: hliník
Objem (l): 0,75 l
 104956
Zdieľať
sigg

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť