Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Professor CZ174 Rýchlovarná kanvica Professor CZ174 Rýchlovarná kanvica
Rýchlovarná kanvica Professor CZ174B si nájde svoje miesto v každej kuchyni. Jej objem je 1,7 l. Vďaka takto veľkému objemu pripravíte na jeden ohrev teplé nápoje aj pre početnejšiu rodinu. Na tele kanvice sa nachádza prehľadný ukazovateľ vody, ktorý vám úplne presne ukáže množstvo vody.Ďalej prístroj disponuje 360 ° otočným podstavcom, takže ho môžu používať praváci aj ľaváci. Hladké steny a vykurovacie teleso skryté pod nerezovým dnom vám veľmi uľahčí údržbu čistoty a odstraňovanie vodného kameňa. Rýchlovarná kanvica Professor CZ174B sa pri dosiahnutí varu automaticky sama vypne. O chodu prístroja vás informuje svetelná signalizácia. Samozrejmosťou u tohto modelu je filter proti vodnému kameňu a ochrana proti zapnutiu bez vody.
5,0 1
14
4Home Domáce spotrebiče Rýchlovarné kanvice Professor CZ174 Rýchlovarná kanvica

Professor CZ174 Rýchlovarná kanvica

Professor CZ174 Rýchlovarná kanvica

Dostupnosť: Vypredané

PopisRýchlovarná kanvica Professor CZ174B si nájde svoje miesto v každej kuchyni. Jej objem je 1,7 l. Vďaka takto veľkému objemu pripravíte na jeden ohrev teplé nápoje aj pre početnejšiu rodinu. Na tele kanvice sa nachádza prehľadný ukazovateľ vody, ktorý vám úplne presne ukáže množstvo vody.
 
Ďalej prístroj disponuje 360 ° otočným podstavcom, takže ho môžu používať praváci aj ľaváci. Hladké steny a vykurovacie teleso skryté pod nerezovým dnom vám veľmi uľahčí údržbu čistoty a odstraňovanie vodného kameňa. Rýchlovarná kanvica Professor CZ174B sa pri dosiahnutí varu automaticky sama vypne. O chodu prístroja vás informuje svetelná signalizácia. Samozrejmosťou u tohto modelu je filter proti vodnému kameňu a ochrana proti zapnutiu bez vody.

Farba: biela
Objem (ml): 1,7 ml
Príkon: 2200 W
 106298
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť