Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Vileda Cleaning vysávač robotický Vileda Cleaning vysávač robotický
Inteligentný čistiaci robot, ktorý sa pohybuje samostatne vo vašom dome. Upratuje ľahko v rohoch aj pod nábytkom, čistí ťažko prístupné miesta. Má tri čistiace režimy podľa veľkosti miestnosti - krátky, stredný a dlhý. Je vhodný na všetky pevné podlahy - dlažba, parkety, linoleum i koberce s krátkym vláknom. Obsahuje senzory prekážok, je špeciálne navrhnutý tak, aby sa nedošlo k pádu zo schodov. Zberná, bezvrecková nádoba umožňuje jednoduché vyprázdnenie.
3,0 1
121
4Home Upratovanie Vysávače Robotické vysávače Vileda Cleaning vysávač robotický

Vileda Cleaning vysávač robotický

Doprava zadarmo

Vileda Cleaning vysávač robotický

Dostupnosť: Vypredané

PopisInteligentný čistiaci robot, ktorý sa pohybuje samostatne vo vašom dome. Upratuje ľahko v rohoch aj pod nábytkom, čistí ťažko prístupné miesta. Má tri čistiace režimy podľa veľkosti miestnosti - krátky, stredný a dlhý. Je vhodný na všetky pevné podlahy - dlažba, parkety, linoleum i koberce s krátkym vláknom. Obsahuje senzory prekážok, je špeciálne navrhnutý tak, aby sa nedošlo k pádu zo schodov. Zberná, bezvrecková nádoba umožňuje jednoduché vyprázdnenie.

Farba: červená
Hĺbka (cm): 13 cm
Hmotnosť: 3 kg
Objem vrecka/nádoby: 0,25 l
Príkon: 25 W
Šírka (cm): 42 cm
Typ vysávača: Bezvreckový
Výška (cm): 43 cm
 604568
Zdieľať
vileda

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť