Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Rozlišovače na kľúče príšerky Rozlišovače na kľúče príšerky
 veselé rozlišovače na kľúče vaše kľúče budú vtipné a originálne vždy nájdete ten pravý K čomu slúžia tieto príšerky na kľúče? Okrem toho, že vašu kľúčenku oživia a odlíšia ju od ostatných nudných kľúčeniek majú aj praktické využitie. Iste poznáte tie chvíle, kedy nutne potrebujete odomknúť, ale v spleti kľúčov na vašej kľúčenke nie a nie nájsť ten správny. Kiež by ste ich tak mali označené a mohli hneď jasne určiť, ktorý je ten správny. Práve k tomu slúžia naše príšerky. Označíte si nimi dôležité kľúče a pri hľadaní vám bude hneď jasné, ktorým kľúčom odomykať. Balenie obsahuje 6 ks príšer v rôznych farbách.
0,0 0
8

Rozlišovače na kľúče príšerky

Rozlišovače na kľúče príšerky

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • veselé rozlišovače na kľúče
  • vaše kľúče budú vtipné a originálne
  • vždy nájdete ten pravý

K čomu slúžia tieto príšerky na kľúče? Okrem toho, že vašu kľúčenku oživia a odlíšia ju od ostatných nudných kľúčeniek majú aj praktické využitie. Iste poznáte tie chvíle, kedy nutne potrebujete odomknúť, ale v spleti kľúčov na vašej kľúčenke nie a nie nájsť ten správny. Kiež by ste ich tak mali označené a mohli hneď jasne určiť, ktorý je ten správny. Práve k tomu slúžia naše príšerky. Označíte si nimi dôležité kľúče a pri hľadaní vám bude hneď jasné, ktorým kľúčom odomykať. Balenie obsahuje 6 ks príšer v rôznych farbách.

Materiál: pryž
 601537
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť