Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Ručný šijaci stroj Ručný šijaci stroj
 perfektne padne do dlane Ručný šijaci stroj je vhodný pri šití drobných domácich prác a na opravu odevov. Prístroj perfektne padne do dlane, môžete ho využiť ako šitie jemných látok, tak aj džínsovinu, záclony, či závesy. Stroj šije raz niťou, nemá bubienok, takže s ňou zvládne pracovať každý. Súčasťou balenia je cievka s niťami, náhradný ihla, nadstavec veľké cievky a navliekač ihiel. Ručné šijací stroj je napájaný štyrmi batériami typu AA (tužkové) alebo sieťovým adaptérom (DC 6 V 600 mA). Batérie a adaptér nie sú súčasťou dodávky.
0,0 0
13

Ručný šijaci stroj

Ručný šijaci stroj

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • perfektne padne do dlane

Ručný šijaci stroj je vhodný pri šití drobných domácich prác a na opravu odevov. Prístroj perfektne padne do dlane, môžete ho využiť ako šitie jemných látok, tak aj džínsovinu, záclony, či závesy. Stroj šije raz niťou, nemá bubienok, takže s ňou zvládne pracovať každý.

 

Súčasťou balenia je cievka s niťami, náhradný ihla, nadstavec veľké cievky a navliekač ihiel. Ručné šijací stroj je napájaný štyrmi batériami typu AA (tužkové) alebo sieťovým adaptérom (DC 6 V 600 mA). Batérie a adaptér nie sú súčasťou dodávky.

 602436
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť