Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Rýchlovarná kanvica Rýchlovarná kanvica
 príkon 1800 W objem 1,7 litra Vstáva s Vami každé ráno - rýchlovarná kanvica ETNA. Ešte ani neotvoríte oči a už ju držíte v ruke. Jej dokonalé ergonomické tvary skvele padnú do ruky, jemným stlačením palca otvorte veko a nalievate vodu. Jedným okom sledujete indikátor vodnej hladiny, potom bez problémov zasadíte kanvicu na stredový konektor, stlačíte tlačidlo a sledujete bublanie vody. Keď voda dospeje k varu, kanvica sa automaticky vypne. Vďaka nalievacej hubici neskončí ani kvapka vody vedľa hrnčeka a Vaša ranná káva je na svete. Materiál: nerezová oceľ, plast. Napätie: 230 V, príkon 1800 W, objem 1,7 litra. Skryté výhrevné teleso, stredový konektor- otočná o 360 °.
0,0 0
29
4Home AAAAA QUANTI Rýchlovarná kanvica

Rýchlovarná kanvica

Rýchlovarná kanvica

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • príkon 1800 W
  • objem 1,7 litra

Vstáva s Vami každé ráno - rýchlovarná kanvica ETNA. Ešte ani neotvoríte oči a už ju držíte v ruke. Jej dokonalé ergonomické tvary skvele padnú do ruky, jemným stlačením palca otvorte veko a nalievate vodu. Jedným okom sledujete indikátor vodnej hladiny, potom bez problémov zasadíte kanvicu na stredový konektor, stlačíte tlačidlo a sledujete bublanie vody. Keď voda dospeje k varu, kanvica sa automaticky vypne. Vďaka nalievacej hubici neskončí ani kvapka vody vedľa hrnčeka a Vaša ranná káva je na svete.

Materiál: nerezová oceľ, plast. Napätie: 230 V, príkon 1800 W, objem 1,7 litra. Skryté výhrevné teleso, stredový konektor- otočná o 360 °.

 100465
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť