Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept RK-3060 THERMOREGULAR rýchlovarná kanvica Concept RK-3060 THERMOREGULAR rýchlovarná kanvica
 Nerezová rýchlovarná kanvica RK 3060 s termoreguláciou českej značky CONCEPT s objemom 1,7 ls kvalitným konektorom STRIX. Značka CONCEPT je česká značka, získate kvalitu s atraktívnym designom za prijateľnú cenu rýchly a kvalitný servis. Prečo zvoliť rýchlovarnú kanvicu Concept RK3050: TERMOREGULÁCIA: Kanvica je vybavená elektronickou reguláciou teploty 60, 80, 90, 100 ° C a funkciou KEEP WARM s možnosťou následnej regulácie. FUNKCIA KEEP WARM: Táto funkcia umožňuje udržanie stálej teploty vody na hodnote 70 ° C a následnú reguláciu teploty + / -. BEZPEČNOSŤ: Model je vybavený 3-násobným bezpečnostným systémom. DESIGN: Nerezové telo, vyrazené logo a LCD displej je perfektným skĺbením elegancie a techniky.
5,0 1
52
4Home Domáce spotrebiče Rýchlovarné kanvice Concept RK-3060 THERMOREGULAR rýchlovarná kanvica

Concept RK-3060 THERMOREGULAR rýchlovarná kanvica

Doprava zadarmo

Concept RK-3060 THERMOREGULAR rýchlovarná kanvica

Dostupnosť: Vypredané

Popis 

Nerezová rýchlovarná kanvica RK 3060 s termoreguláciou českej značky CONCEPT s objemom 1,7 ls kvalitným konektorom STRIX. Značka CONCEPT je česká značka, získate kvalitu s atraktívnym designom za prijateľnú cenu rýchly a kvalitný servis.

 

Prečo zvoliť rýchlovarnú kanvicu Concept RK3050:

  • TERMOREGULÁCIA: Kanvica je vybavená elektronickou reguláciou teploty 60, 80, 90, 100 ° C a funkciou KEEP WARM s možnosťou následnej regulácie.
  • FUNKCIA KEEP WARM: Táto funkcia umožňuje udržanie stálej teploty vody na hodnote 70 ° C a následnú reguláciu teploty + / -.
  • BEZPEČNOSŤ: Model je vybavený 3-násobným bezpečnostným systémom.
  • DESIGN: Nerezové telo, vyrazené logo a LCD displej je perfektným skĺbením elegancie a techniky.

 

Farba: strieborná
Materiál: nerez
Objem (l): 1,7 l
Príkon: 2200 W
 101432
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť