Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sada nerezového riadu Sada nerezového riadu
 Sada hrncov v praktických veľkostiach, ktoré využijete každý deň sklenené veká s ventilom na únik pary žiaruvzdorné rukoväte 6dielna sada nerezového riadu, ktorá sa hodí do každej kuchyne! Tri praktické veľkosti využijete pri každodennom varení - rajnica s pokrievkou pr. 16 x v 7,5 cm, hrniec s pokrievkou pr. 18 x v 8,5 cm, hrniec s pokrievkou pr. 20 x v 9,5 cm . Hrnce sú vyrobené z nerez ocele, sklenená zafarbená pokrievka s ventilčekom na únik pary umožní rýchlu kontrolu pripravovaného pokrmu. Žiaruvzdorné úchyty sú samozrejmosťou. Riad je vhodný na všetky typy varných plôch. Môžete umývať v umývačke riadu. Materiál: nerez 14/1, plast, sklo.
0,0 0
20
4Home Kuchyňa a jedáleň Hrnce Nerezové hrnce Sada nerezového riadu

Sada nerezového riadu

Sada nerezového riadu

Dostupnosť: Vypredané

PopisSada hrncov v praktických veľkostiach, ktoré využijete každý deň

  • sklenené veká s ventilom na únik pary
  • žiaruvzdorné rukoväte


6dielna sada nerezového riadu, ktorá sa hodí do každej kuchyne! Tri praktické veľkosti využijete pri každodennom varení - rajnica s pokrievkou pr. 16 x v 7,5 cm, hrniec s pokrievkou pr. 18 x v 8,5 cm, hrniec s pokrievkou pr. 20 x v 9,5 cm . Hrnce sú vyrobené z nerez ocele, sklenená zafarbená pokrievka s ventilčekom na únik pary umožní rýchlu kontrolu pripravovaného pokrmu. Žiaruvzdorné úchyty sú samozrejmosťou. Riad je vhodný na všetky typy varných plôch. Môžete umývať v umývačke riadu. Materiál: nerez 14/1, plast, sklo.

 110626
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť