Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sada plechových dóz na cukrovinky Sada plechových dóz na cukrovinky
 sada 3 dóz s viečkami z kvalitného materiálu v troch užitočných veľkostiach Sada 3 plechových dóz s viečkami s motívom nočnej oblohy. Na Vianoce často riešime problém, do čoho zabaliť vianočné pečivo, keď ideme k niekomu na návštevu. Veď vzájomné ochutnávanie rôznych druhov sladkostí k Vianociamneodmysliteľne patrí. Dózy využijete nielen k prenosu a uskladnenie vianočného pečiva. Iste ich využijete aj počas celého roka. Vďaka ideálnym veľkostiam sa Vám do nich zmestia všetky dobroty! Navyše sa nemusíte báť, že sa pečivo počas prepravy poškodí. Dózy sa nestlačia! Dodávame ako sadu troch kusov v týchto veľkostiach: 19 x 8 cm; 17 x 7 cm; 13 x 5 cm. Materiál: kov. Farba: modrá.
0,0 0
4

Sada plechových dóz na cukrovinky

Výpredaj

Sada plechových dóz na cukrovinky

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • sada 3 dóz s viečkami
  • z kvalitného materiálu
  • v troch užitočných veľkostiach

Sada 3 plechových dóz s viečkami s motívom nočnej oblohy. Na Vianoce často riešime problém, do čoho zabaliť vianočné pečivo, keď ideme k niekomu na návštevu. Veď vzájomné ochutnávanie rôznych druhov sladkostí k Vianociamneodmysliteľne patrí. Dózy využijete nielen k prenosu a uskladnenie vianočného pečiva. Iste ich využijete aj počas celého roka. Vďaka ideálnym veľkostiam sa Vám do nich zmestia všetky dobroty! Navyše sa nemusíte báť, že sa pečivo počas prepravy poškodí. Dózy sa nestlačia! Dodávame ako sadu troch kusov v týchto veľkostiach: 19 x 8 cm; 17 x 7 cm; 13 x 5 cm. Materiál: kov. Farba: modrá.

 100611
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť