Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sada plechových dóz na cukrovinky Sada plechových dóz na cukrovinky
 sada 3 dóz s viečkami z kvalitného materiálu v troch užitočných veľkostiach Sada 3 plechových dóz s viečkami. Na Vianoce často riešime problém, do čoho zabaliť vianočné pečivo, keď ideme k niekomu na návštevu. Veď vzájomné ochutnávanie rôznych druhov sladkostí k Vianociamneodmysliteľne patrí. Preto sme pre Vás pripravili túto jedinečnú sadu plechových dóz s vianočným motívom. Vďaka ideálnym veľkostiam sa Vám do nich zmestia všetky dobroty! Navyše sa nemusíte báť, že sa pečivo počas prepravy poškodí. Dózy sa nestlačia! Dodávame ako sadu troch kusov v týchto veľkostiach: 23 x 17 x 8 cm; 18,5 x 13 x 7 cm; 14,5 x 10 x 6 cm. Materiál: kov.
4,5 20
3

Sada plechových dóz na cukrovinky

Výpredaj

Sada plechových dóz na cukrovinky

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • sada 3 dóz s viečkami
  • z kvalitného materiálu
  • v troch užitočných veľkostiach

Sada 3 plechových dóz s viečkami. Na Vianoce často riešime problém, do čoho zabaliť vianočné pečivo, keď ideme k niekomu na návštevu. Veď vzájomné ochutnávanie rôznych druhov sladkostí k Vianociamneodmysliteľne patrí. Preto sme pre Vás pripravili túto jedinečnú sadu plechových dóz s vianočným motívom. Vďaka ideálnym veľkostiam sa Vám do nich zmestia všetky dobroty! Navyše sa nemusíte báť, že sa pečivo počas prepravy poškodí. Dózy sa nestlačia! Dodávame ako sadu troch kusov v týchto veľkostiach: 23 x 17 x 8 cm; 18,5 x 13 x 7 cm; 14,5 x 10 x 6 cm. Materiál: kov.

 900346
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť