Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sada pre vypestovanie kryštálov Sada pre vypestovanie kryštálov
Zahrajte si na chemikov a vypestujte si vlastné kryštály. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete k rastu kryštálov. Je to veľmi jednoduché ... zo sáčku (Quartzite Rock) vyberte kryštály a umyte ich v horúcej vode. Do plastovej nádobky nalejte do 3/4 horúcu vodu. Otvorte druhý sáčok (Potasisium Aluminium Sulphate) a rozpustite v nádobke s horúcou vodou. Nakoniec vložte kryštál. Dajte na teplé miesto mimo dosahu malých detí. S úžasom potom sledujte, ako vám každý deň kryštály rastú pred očami.Vynikajúci spôsob ako vyskúšať niečo poučného a zábavného s deťmi. Do niekoľkých dní vám vyrastú číre kryštály, ktoré potom môžete použiť na šperky. Pri práci je zakázané jesť a piť!
0,0 0
6

Sada pre vypestovanie kryštálov

Sada pre vypestovanie kryštálov

Dostupnosť: Vypredané

PopisZahrajte si na chemikov a vypestujte si vlastné kryštály. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete k rastu kryštálov. Je to veľmi jednoduché ... zo sáčku (Quartzite Rock) vyberte kryštály a umyte ich v horúcej vode. Do plastovej nádobky nalejte do 3/4 horúcu vodu.
Otvorte druhý sáčok (Potasisium Aluminium Sulphate) a rozpustite v nádobke s horúcou vodou. Nakoniec vložte kryštál. Dajte na teplé miesto mimo dosahu malých detí. S úžasom potom sledujte, ako vám každý deň kryštály rastú pred očami.
Vynikajúci spôsob ako vyskúšať niečo poučného a zábavného s deťmi. Do niekoľkých dní vám vyrastú číre kryštály, ktoré potom môžete použiť na šperky. Pri práci je zakázané jesť a piť!

 601505
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť