Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Lechuza Delta 20 plastový kvetináč samozavlažovací taupe Lechuza Delta 20 plastový kvetináč samozavlažovací taupe
Lechuza DELTA sú kvetináče, ktoré sú vďaka svojej veľkosti 40 x 15 x 18 cm vhodné predovšetkým na pestovanie na okenných parapetoch. Sú ponúkané v ôsmich farbách a balenie obsahuje vyberateľnú vložku, samozavlažovacie set vrátane ukazovateľa hladiny vody a balenie substrátu LECHUZA-PON. Truhlík Lechuza Delta 20 je obal so samozavlažovacím rastovým systémom. Vďaka spodnému zavlažovaniu pracuje vodný kolobeh a rastliny tak rastú prirodzene. Lakovaný lesklý povrch je odolný proti UV žiareniu - môžu byť použité v exteriéri aj v interiéri. Kvetináče Lechuza dodávame vrátane samozavlažovacieho systému, ktorý obsahuje zavlažovacie set.
0,0 0
30
4Home Bytové doplnky a dekorácie Kvetináče Plastové kvetináče Lechuza Delta 20 plastový kvetináč samozavlažovací taupe

Lechuza Delta 20 plastový kvetináč samozavlažovací taupe

Lechuza Delta 20 plastový kvetináč samozavlažovací taupe

Dostupnosť: Vypredané

PopisLechuza DELTA sú kvetináče, ktoré sú vďaka svojej veľkosti 40 x 15 x 18 cm vhodné predovšetkým na pestovanie na okenných parapetoch. Sú ponúkané v ôsmich farbách a balenie obsahuje vyberateľnú vložku, samozavlažovacie set vrátane ukazovateľa hladiny vody a balenie substrátu LECHUZA-PON. Truhlík Lechuza Delta 20 je obal so samozavlažovacím rastovým systémom. Vďaka spodnému zavlažovaniu pracuje vodný kolobeh a rastliny tak rastú prirodzene. Lakovaný lesklý povrch je odolný proti UV žiareniu - môžu byť použité v exteriéri aj v interiéri. Kvetináče Lechuza dodávame vrátane samozavlažovacieho systému, ktorý obsahuje zavlažovacie set.

Dĺžka (cm): 40 cm
Farba: hnedá
Materiál: plast
Samozavlažovania: áno
Šírka (cm): 15 cm
Výška (cm): 18 cm
 604082
Zdieľať
lechuza

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť