Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá
Tento luxusný kvetináč Lechuza Balconera Cottage 80 je samozavlažovací hrantík vhodný pre každú domácnosť do okien , balkónov alebo terás s veľmi ľahkým udržiavaním kvetín v dobrej forme , aj keď ste dlhšie na cestách . Balenie obsahuje mierku na vodu , samozavlažovacie set a samotný obal kvetináča . Krásny dizajn prepletaného prútia . Truhlíky sú vyrobené z prefarbeného plastu a tak odolávajú viditeľnému poškriabaniu či extrémnym podmienkam na slniečku . Úspech Lechuzy spočíva v účinnom systéme zavlažovania . Je jedno , či ste niekoľko dní preč alebo cez deň proste nemáte čas na náročnú starostlivosť o rastliny ; Lechuza zastane všetko za vás . S Lechuzou sú vaše rastliny zabezpečené na 2 - 12 týždňov ( podľa veľkosti zásobníka ) a to zásobou vody a výživných látok , ktoré potrebujú k ideálnemu rastu. Čo odlišuje Lechuzu od ostatných kvetináčov? Odolnosť proti nárazu : stabilná umelá hmota nepraskne ani vtedy , ak sa kvetináč zvalí . Odolnosť voči UV žiareniu : ušľachtilý keramický a kovovo efektný lesk je nemenný po mnoho rokov . Mrazuvzdornosť: aj keď je sneh a silný mráz - Lechuza kvetináče odolávajú každému počasiu . Vysoká akosť : všetky kvetináče Lechuza sú vyrobené v Nemecku . Sú využité skúsenosti firmy Playmobil , ktorá je známa ako celosvetovo úspešný výrobca hračiek už desiatky rokov vďaka svojmu know - how pri spracovaní umelej hmoty . Systém pestovania - premyslený do detailu . Kvetináče Lechuza nie sú len ozdobnými obalmi, pretože rastliny sa sadia priamo do pestovateľského kvetináča . Nepotrebujete tiež žiadne podmisky , lebo vďaka spodnému zavlažovaniu Lechuza pracuje vodný kolobeh u rastliny ako vo voľnej prírode ; prevlhčenie je vylúčené , známe chyby v zálievke a hnojení sa tak stávajú minulosťou . Všetko je premyslené - počítame aj s dažďom . Kvetináče Lechuza sú vďaka spodnému zavlažovaniu použiteľné aj vonku . Prebytočná dažďová voda odteká preč - zásobník vody zostáva plný a obstaráva vašu rastlinu.
4,5 1
45
4Home Bytové doplnky a dekorácie Kvetináče Plastové kvetináče Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá

Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá

Doprava zadarmo

Lechuza Balconera Cottage 80 plastový truhlík samozavlažovací šedá

Dostupnosť: Vypredané

PopisTento luxusný kvetináč Lechuza Balconera Cottage 80 je samozavlažovací hrantík vhodný pre každú domácnosť do okien , balkónov alebo terás s veľmi ľahkým udržiavaním kvetín v dobrej forme , aj keď ste dlhšie na cestách . Balenie obsahuje mierku na vodu , samozavlažovacie set a samotný obal kvetináča . Krásny dizajn prepletaného prútia . Truhlíky sú vyrobené z prefarbeného plastu a tak odolávajú viditeľnému poškriabaniu či extrémnym podmienkam na slniečku . Úspech Lechuzy spočíva v účinnom systéme zavlažovania . Je jedno , či ste niekoľko dní preč alebo cez deň proste nemáte čas na náročnú starostlivosť o rastliny ; Lechuza zastane všetko za vás . S Lechuzou sú vaše rastliny zabezpečené na 2 - 12 týždňov ( podľa veľkosti zásobníka ) a to zásobou vody a výživných látok , ktoré potrebujú k ideálnemu rastu.

 

Čo odlišuje Lechuzu od ostatných kvetináčov?

  • Odolnosť proti nárazu : stabilná umelá hmota nepraskne ani vtedy , ak sa kvetináč zvalí .
  • Odolnosť voči UV žiareniu : ušľachtilý keramický a kovovo efektný lesk je nemenný po mnoho rokov .
  • Mrazuvzdornosť: aj keď je sneh a silný mráz - Lechuza kvetináče odolávajú každému počasiu .
  • Vysoká akosť : všetky kvetináče Lechuza sú vyrobené v Nemecku . Sú využité skúsenosti firmy Playmobil , ktorá je známa ako celosvetovo úspešný výrobca hračiek už desiatky rokov vďaka svojmu know - how pri spracovaní umelej hmoty .
  • Systém pestovania - premyslený do detailu .
  • Kvetináče Lechuza nie sú len ozdobnými obalmi, pretože rastliny sa sadia priamo do pestovateľského kvetináča . Nepotrebujete tiež žiadne podmisky , lebo vďaka spodnému zavlažovaniu Lechuza pracuje vodný kolobeh u rastliny ako vo voľnej prírode ; prevlhčenie je vylúčené , známe chyby v zálievke a hnojení sa tak stávajú minulosťou .
  • Všetko je premyslené - počítame aj s dažďom . Kvetináče Lechuza sú vďaka spodnému zavlažovaniu použiteľné aj vonku . Prebytočná dažďová voda odteká preč - zásobník vody zostáva plný a obstaráva vašu rastlinu.

Farba: sivá
Hĺbka (cm): 19 cm
Materiál: plast
Samozavlažovania: áno
Šírka (cm): 79 cm
Výška (cm): 19 cm
 604373
Zdieľať
lechuza

Hodnotenie

4,5 (1 hodnotenie)
100 % zákazníkov odporúča

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť