Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sedací pytel Perfekt scarlet rose 179 x 140 cm Sedací pytel Perfekt scarlet rose 179 x 140 cm
Sedací vak Beanbag Perfekt 179 x 140 umožňuje mnoho spôsobov ležanie aj sedenie. Vak je vyrobený z odolného a ľahko umývateľného nylonového materiálu so špeciálnym antialergickým povrchom. Polystyrénová náplň vysokej hustoty výborne držia svoj tvar a neubúda na objeme.Sedacie vaky majú systém trojakého zapínania, teda nie je možné samovoľne vysypať náplň vreca a zároveň slúži na bezpečnosti detí pred samovoľným rozopnutím. Jedná sa o dômyselné spracovanie: 2x zapínaní zipsom a 1x zapínanie pomocou suchého zipsu. Dôraz kladieme na kvalitné dvojité prešívanie sedacieho vreca.Sedací vak Beanbag 179 x 140 cm je vhodný do obývacej izby, spálne, detskej izby. Možnosť tiež ako lôžko, relaxačné vankúš pred TV. Sedací vak si tak pokojne môžete vziať von na záhradu a leňošiť na slnku a nemusíte sa nijako báť, že sa zašpiní.Parametre:   Materiál: Nylon   Rozmery: 179 x 140 cm   Farba: červená   Náplň: polystyrénová náplň (EPS)Vlastnosti:   dizajn a kvalitné spracovanie   dvojité prešitie sedacieho vaku   plnenie je chránené trojitým zaistením   náplň možno pridávať či odoberať   vodeodolný a umývateľný povrh   jednoduchá údržba pomocou vlhkej špongieČistenie vaku:Poťah nie je snímateľný a nie je určený na pranie. Čistenie vykonávame iba vlhkou špongiou, v prípade väčšieho znečistenia mydlovou vodou, alebo roztokom z pracieho prášku. Po použití mydlovej vody, očistite vlhkou špongiou zvyšky mydla, alebo prášku, tak aby nezostali na sedacom vaku fľaky.
0,0 0
68
4Home Bytové doplnky a dekorácie Drobný nábytok Sedacie vaky, Fatboy Sedací pytel Perfekt scarlet rose 179 x 140 cm

Sedací pytel Perfekt scarlet rose 179 x 140 cm

Doprava zadarmo

Sedací pytel Perfekt scarlet rose 179 x 140 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisSedací vak Beanbag Perfekt 179 x 140 umožňuje mnoho spôsobov ležanie aj sedenie. Vak je vyrobený z odolného a ľahko umývateľného nylonového materiálu so špeciálnym antialergickým povrchom. Polystyrénová náplň vysokej hustoty výborne držia svoj tvar a neubúda na objeme.
Sedacie vaky majú systém trojakého zapínania, teda nie je možné samovoľne vysypať náplň vreca a zároveň slúži na bezpečnosti detí pred samovoľným rozopnutím. Jedná sa o dômyselné spracovanie: 2x zapínaní zipsom a 1x zapínanie pomocou suchého zipsu. Dôraz kladieme na kvalitné dvojité prešívanie sedacieho vreca.
Sedací vak Beanbag 179 x 140 cm je vhodný do obývacej izby, spálne, detskej izby. Možnosť tiež ako lôžko, relaxačné vankúš pred TV. Sedací vak si tak pokojne môžete vziať von na záhradu a leňošiť na slnku a nemusíte sa nijako báť, že sa zašpiní.
 
Parametre:
 
  •   Materiál: Nylon
  •   Rozmery: 179 x 140 cm
  •   Farba: červená
  •   Náplň: polystyrénová náplň (EPS)
 
Vlastnosti:
 
  •   dizajn a kvalitné spracovanie
  •   dvojité prešitie sedacieho vaku
  •   plnenie je chránené trojitým zaistením
  •   náplň možno pridávať či odoberať
  •   vodeodolný a umývateľný povrh
  •   jednoduchá údržba pomocou vlhkej špongie
 
Čistenie vaku:
Poťah nie je snímateľný a nie je určený na pranie. Čistenie vykonávame iba vlhkou špongiou, v prípade väčšieho znečistenia mydlovou vodou, alebo roztokom z pracieho prášku. Po použití mydlovej vody, očistite vlhkou špongiou zvyšky mydla, alebo prášku, tak aby nezostali na sedacom vaku fľaky.

Dĺžka (cm): 179 cm
Farba: červená
Nosnosť: 200 kg
Šírka (cm): 140 cm
 592906
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť