Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sedací vak Lumin Chair rose Sedací vak Lumin Chair rose
Sedací vak v tvare relaxačného kresla umožňuje kvalitný odpočinok pre deti i dospelých. Vak je vyrobený z odolného a ľahko umývateľného nylonového materiálu so špeciálnym antialergickým povrchom. Polystyrénová náplň vysokej hustoty výborne držia svoj tvar a neubúda na objeme.Sedacie vaky majú systém trojakého zapínania, teda nie je možné samovoľne vysypať náplň vaku a zároveň slúži na bezpečnosti detí pred samovoľným rozopnutím. Jedná sa o dômyselné spracovanie: 1x zapínaní zipsom a 1x zapínanie pomocou suchého zipsu. Dôraz kladieme na kvalitné dvojité prešívanie sedacieho vreca.Sedací vak Beanbag Chair je vhodný do obývacej izby, spálne, detskej izby aj ako náhrada klasického kresla pred TV. Sedací vak si tiež pokojne môžete vziať von na záhradu a leňošiť na slnku a nemusíte sa nijako báť, že sa zašpiní.Parametre:    Materiál: Nylon    Rozmery: 80 x 80 x 75 cm    Farba: rose    Náplň: polystyrénová náplň (EPS)Vlastnosti:    dizajn a kvalitné spracovanie    dvojité prešitie sedacieho vaku    plnenie je chránené dvojitým zaistením    náplň možno pridávať či odoberať    vodeodolný a umývateľný povrh    jednoduchá údržba pomocou vlhkej špongieČistenie vaku:Poťah nie je snímateľný a nie je určený na pranie. Čistenie vykonávame iba vlhkou špongiou, v prípade väčšieho znečistenia mydlovou vodou, alebo roztokom z pracieho prášku. Po použití mydlovej vody, očistite vlhkou špongiou zvyšky mydla, alebo prášku, tak aby nezostali na sedacom vaku fľaky.
0,0 0
74

Sedací vak Lumin Chair rose

Doprava zadarmo

Sedací vak Lumin Chair rose

Dostupnosť: Vypredané

PopisSedací vak v tvare relaxačného kresla umožňuje kvalitný odpočinok pre deti i dospelých. Vak je vyrobený z odolného a ľahko umývateľného nylonového materiálu so špeciálnym antialergickým povrchom. Polystyrénová náplň vysokej hustoty výborne držia svoj tvar a neubúda na objeme.
Sedacie vaky majú systém trojakého zapínania, teda nie je možné samovoľne vysypať náplň vaku a zároveň slúži na bezpečnosti detí pred samovoľným rozopnutím. Jedná sa o dômyselné spracovanie: 1x zapínaní zipsom a 1x zapínanie pomocou suchého zipsu. Dôraz kladieme na kvalitné dvojité prešívanie sedacieho vreca.
Sedací vak Beanbag Chair je vhodný do obývacej izby, spálne, detskej izby aj ako náhrada klasického kresla pred TV. Sedací vak si tiež pokojne môžete vziať von na záhradu a leňošiť na slnku a nemusíte sa nijako báť, že sa zašpiní.
 
 
Parametre:
 
  •    Materiál: Nylon
  •    Rozmery: 80 x 80 x 75 cm
  •    Farba: rose
  •    Náplň: polystyrénová náplň (EPS)
 
Vlastnosti:
 
  •    dizajn a kvalitné spracovanie
  •    dvojité prešitie sedacieho vaku
  •    plnenie je chránené dvojitým zaistením
  •    náplň možno pridávať či odoberať
  •    vodeodolný a umývateľný povrh
  •    jednoduchá údržba pomocou vlhkej špongie
 
Čistenie vaku:
Poťah nie je snímateľný a nie je určený na pranie. Čistenie vykonávame iba vlhkou špongiou, v prípade väčšieho znečistenia mydlovou vodou, alebo roztokom z pracieho prášku. Po použití mydlovej vody, očistite vlhkou špongiou zvyšky mydla, alebo prášku, tak aby nezostali na sedacom vaku fľaky.

Farba: červená
Materiál: nylón
Nosnosť: 100 kg
Priemer: 80 cm
Výška (cm): 75 cm
 592966
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť