Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sedací vak Outbag scarlet rose Sedací vak Outbag scarlet rose
Sedací vak Beanbag Outbag scarlet rose 80 x 80 x 90 cm.Sedací vak v tvare hrušky umožňuje príjemné posedenie pre deti i dospelých. Vak je vyrobený z odolného a ľahko umývateľného nylonového materiálu so špeciálnym antialergickým povrchom. Polystyrénová náplň vysokej hustoty výborne držia svoj tvar a neubúda na objeme.Sedacie vaky majú systém dvojitého zapínania, teda nie je možné samovoľne vysypať náplň vaku a zároveň slúži na bezpečnosti detí pred samovoľným rozopnutím. Jedná sa o dômyselné spracovanie: 1x zapínaní zipsom a 1x zapínanie pomocou suchého zipsu. Dôraz kladieme na kvalitné dvojité prešívanie sedacieho vreca.Sedací vak Beanbag Outbag je vhodný do obývacej izby, spálne, detskej izby aj ako náhrada klasického stoličky. Sedací vak si tiež pokojne môžete vziať von na záhradu a leňošiť na slnku a nemusíte sa nijako báť, že sa zašpiní. Parametre:Materiál: NylonRozmery: 80 x 80 x 75 cmFarba: scarlet rose - červenáNáplň: polystyrénová náplň (EPS) Vlastnosti:dizajn a kvalitné spracovaniedvojité prešitie sedacieho vakuplnenie je chránené dvojitým zaistenímnáplň možno pridávať či odoberaťvodeodolný a umývateľný povrhjednoduchá údržba pomocou vlhkej špongie Čistenie vaku:Poťah nie je snímateľný a nie je určený na pranie. Čistenie vykonávame iba vlhkou špongiou, v prípade väčšieho znečistenia mydlovou vodou, alebo roztokom z pracieho prášku. Po použití mydlovej vody, očistite vlhkou špongiou zvyšky mydla, alebo prášku, tak aby nezostali na sedacom vaku fľaky.
0,0 0
74

Sedací vak Outbag scarlet rose

Doprava zadarmo

Sedací vak Outbag scarlet rose

Dostupnosť: Vypredané

PopisSedací vak Beanbag Outbag scarlet rose 80 x 80 x 90 cm.Sedací vak v tvare hrušky umožňuje príjemné posedenie pre deti i dospelých. Vak je vyrobený z odolného a ľahko umývateľného nylonového materiálu so špeciálnym antialergickým povrchom. Polystyrénová náplň vysokej hustoty výborne držia svoj tvar a neubúda na objeme.
Sedacie vaky majú systém dvojitého zapínania, teda nie je možné samovoľne vysypať náplň vaku a zároveň slúži na bezpečnosti detí pred samovoľným rozopnutím. Jedná sa o dômyselné spracovanie: 1x zapínaní zipsom a 1x zapínanie pomocou suchého zipsu. Dôraz kladieme na kvalitné dvojité prešívanie sedacieho vreca.
Sedací vak Beanbag Outbag je vhodný do obývacej izby, spálne, detskej izby aj ako náhrada klasického stoličky. Sedací vak si tiež pokojne môžete vziať von na záhradu a leňošiť na slnku a nemusíte sa nijako báť, že sa zašpiní.


 Parametre:

   
Materiál: Nylon
   
Rozmery: 80 x 80 x 75 cm
   
Farba: scarlet rose - červená
   
Náplň: polystyrénová náplň (EPS)

 Vlastnosti:

   
dizajn a kvalitné spracovanie
   
dvojité prešitie sedacieho vaku
   
plnenie je chránené dvojitým zaistením
   
náplň možno pridávať či odoberať
   
vodeodolný a umývateľný povrh
   
jednoduchá údržba pomocou vlhkej špongie

 Čistenie vaku:
Poťah nie je snímateľný a nie je určený na pranie. Čistenie vykonávame iba vlhkou špongiou, v prípade väčšieho znečistenia mydlovou vodou, alebo roztokom z pracieho prášku. Po použití mydlovej vody, očistite vlhkou špongiou zvyšky mydla, alebo prášku, tak aby nezostali na sedacom vaku fľaky.

Farba: červená
Materiál: nylón
Nosnosť: 200 kg
Priemer: 80 cm
Výška (cm): 75 cm
 592978
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť