Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sedací vak s popruhmi Chocolate 181x141 Sedací vak s popruhmi Chocolate 181x141
Sedací vak Veľmi populárny druh sedacieho vrecia, je perfektné ako módny doplnok pre moderný interiér. Príjemné Farebné Prevedenie je atraktívne pre rôzne Prostredie doma aj vonku. Vďaka svojmu tvaru vám poskytne sedací vak komfort Pohodlie PRI relaxáciu. Sedací vak Má v každom Cípu kovovej oko 2 nastaviteľné popruhy s karabínami, ktorými ľahko zafixujete požadovaný TVAR sedacieho vaku. Jednoduchým zapnutím Karabin nastavením dĺžky popruhu si môžete vytvoriť veľa pozícií pre pohodlné sedenie Alebo lezenie. Náplň Vaku je tvorená EPS guličkami, Ktoré drží tvar, dokonale sa prispôsobí telu Príjemné hrejú. Sedacie vrece 181 x 141 cm JE krásnym dizajnovým doplnkom v interiéri, je vhodný robiť obývačka pre Odpočinok pri televízii, spoločenských miestností, je aj častým doplnkom detskej izby. So sedacím vakom možno relaxovať na záhrade, bez obáv z poškodenia Alebo zašpinenia sedacieho vaku. Menší rozmer 181x141 cm zaberie Malý priestor, vhodný aj profesionálne Menšie byty obj paneláku. Nosnosť sedacieho vrecia je 200 kg!Sedacie vaky majú pre zaistenie bezpečnosti detí zároveň ako ochrana pred nechceným vysypaním guličkové EPS náplne trojaký istenie zapínania - 2x zapínanie klasickým zipsom + 1x zapínanie Suchým zipsom.Čistenie Vaku:Poťah sedacieho vaku nemožno sňať nemožno ho prať. Sedacie vrece je možné Lokalne očistiť vlhkou handričkou. U silnejšieho znečistenia Staci použiť roztok mydlového prášku Alebo mydlovou Vodu. Dôležité je vlhkou špongiou odstrániť zvyšky Mydla popr. prášku, aby sa nevytvorili na sedacom vreci Fľaky.Pozor - odtieň farby sa môže nepatrne líšiť nasvietením produktu pri fotografovaní
0,0 0
60
4Home Bytové doplnky a dekorácie Drobný nábytok Sedacie vaky, Fatboy Sedací vak s popruhmi Chocolate 181x141

Sedací vak s popruhmi Chocolate 181x141

Doprava zadarmo

Sedací vak s popruhmi Chocolate 181x141

Dostupnosť: Vypredané

PopisSedací vak Veľmi populárny druh sedacieho vrecia, je perfektné ako módny doplnok pre moderný interiér. Príjemné Farebné Prevedenie je atraktívne pre rôzne Prostredie doma aj vonku. Vďaka svojmu tvaru vám poskytne sedací vak komfort Pohodlie PRI relaxáciu. Sedací vak Má v každom Cípu kovovej oko 2 nastaviteľné popruhy s karabínami, ktorými ľahko zafixujete požadovaný TVAR sedacieho vaku. Jednoduchým zapnutím Karabin nastavením dĺžky popruhu si môžete vytvoriť veľa pozícií pre pohodlné sedenie Alebo lezenie. Náplň Vaku je tvorená EPS guličkami, Ktoré drží tvar, dokonale sa prispôsobí telu Príjemné hrejú. Sedacie vrece 181 x 141 cm JE krásnym dizajnovým doplnkom v interiéri, je vhodný robiť obývačka pre Odpočinok pri televízii, spoločenských miestností, je aj častým doplnkom detskej izby. So sedacím vakom možno relaxovať na záhrade, bez obáv z poškodenia Alebo zašpinenia sedacieho vaku. Menší rozmer 181x141 cm zaberie Malý priestor, vhodný aj profesionálne Menšie byty obj paneláku. Nosnosť sedacieho vrecia je 200 kg!
 
Sedacie vaky majú pre zaistenie bezpečnosti detí zároveň ako ochrana pred nechceným vysypaním guličkové EPS náplne trojaký istenie zapínania - 2x zapínanie klasickým zipsom + 1x zapínanie Suchým zipsom.
 
Čistenie Vaku:
Poťah sedacieho vaku nemožno sňať nemožno ho prať. Sedacie vrece je možné Lokalne očistiť vlhkou handričkou. U silnejšieho znečistenia Staci použiť roztok mydlového prášku Alebo mydlovou Vodu. Dôležité je vlhkou špongiou odstrániť zvyšky Mydla popr. prášku, aby sa nevytvorili na sedacom vreci Fľaky.
 
Pozor - odtieň farby sa môže nepatrne líšiť nasvietením produktu pri fotografovaní

Dĺžka (cm): 181 cm
Farba: hnedá
Nosnosť: 200 kg
Objem (l): 400 l
Šírka (cm): 141 cm
 592763
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť