Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sedací vak s popruhmi Orange - Black 191 x 141 cm Sedací vak s popruhmi Orange - Black 191 x 141 cm
Sedací vak Duo veľmi populárny druh sedacieho vreca, je perfektný ako trendy doplnok pre moderný interiér. Vďaka svojmu tvaru vám poskytne sedacie vrece komfort a pohodlie pri relaxácii. V každom cípe má kovové oko a 2 nastaviteľné popruhy s karabínami, ktorými ľahko zafixujete požadovaný tvar sedacieho vaku. Jednoduchým zapnutím karabín a nastavením dĺžky popruhu si môžete vytvoriť veľa pozícií pre pohodlné sedenie alebo ležanie. Náplň vaku je tvorená EPS guličkami, ktoré držia tvar, dokonale sa prispôsobí telu a príjemne hrejú. Dvojfarebný sedací vak Duo je krásnym dizajnovým doplnkom v interiéri, je vhodný do obývacích izieb pre odpočinok pri televízii, spoločenských miestností, je aj častým doplnkom detskej izby. Z vnútornej strany je vrece potiahnutý vrstvou PVC, ktorá bráni presiaknutiu tekutín do náplne. Nosnosť sedacieho vrecia je 200 kg!Sedacie vaky majú pre zaistenie bezpečnosti detí a zároveň ako ochranu pred nechceným vysypaním guličkové EPS náplne trojaký istenie zapínania - 2x zapínanie klasickým zipsom + 1x zapínanie suchým zipsom.Čistenie vaku:Poťah sedacieho vaku nemožno sňať a nemožno ho prať. Sedací vak je možné lokálne očistiť vlhkou handričkou. U silnejšieho znečistenia stačí použiť roztok mydlového prášku alebo mydlovú vodu. Dôležité je vlhkou špongiou odstrániť zvyšky mydla popr. prášku, aby sa nevytvorili na sedacom vreci fľaky.Pozor - odtieň farby sa môže proti nasvícenému vaku na fotografiu líšiť.
0,0 0
68
4Home Bytové doplnky a dekorácie Drobný nábytok Sedacie vaky, Fatboy Sedací vak s popruhmi Orange - Black 191 x 141 cm

Sedací vak s popruhmi Orange - Black 191 x 141 cm

Doprava zadarmo

Sedací vak s popruhmi Orange - Black 191 x 141 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisSedací vak Duo veľmi populárny druh sedacieho vreca, je perfektný ako trendy doplnok pre moderný interiér. Vďaka svojmu tvaru vám poskytne sedacie vrece komfort a pohodlie pri relaxácii. V každom cípe má kovové oko a 2 nastaviteľné popruhy s karabínami, ktorými ľahko zafixujete požadovaný tvar sedacieho vaku. Jednoduchým zapnutím karabín a nastavením dĺžky popruhu si môžete vytvoriť veľa pozícií pre pohodlné sedenie alebo ležanie. Náplň vaku je tvorená EPS guličkami, ktoré držia tvar, dokonale sa prispôsobí telu a príjemne hrejú. Dvojfarebný sedací vak Duo je krásnym dizajnovým doplnkom v interiéri, je vhodný do obývacích izieb pre odpočinok pri televízii, spoločenských miestností, je aj častým doplnkom detskej izby. Z vnútornej strany je vrece potiahnutý vrstvou PVC, ktorá bráni presiaknutiu tekutín do náplne. Nosnosť sedacieho vrecia je 200 kg!
 
Sedacie vaky majú pre zaistenie bezpečnosti detí a zároveň ako ochranu pred nechceným vysypaním guličkové EPS náplne trojaký istenie zapínania - 2x zapínanie klasickým zipsom + 1x zapínanie suchým zipsom.
 
Čistenie vaku:
Poťah sedacieho vaku nemožno sňať a nemožno ho prať. Sedací vak je možné lokálne očistiť vlhkou handričkou. U silnejšieho znečistenia stačí použiť roztok mydlového prášku alebo mydlovú vodu. Dôležité je vlhkou špongiou odstrániť zvyšky mydla popr. prášku, aby sa nevytvorili na sedacom vreci fľaky.
 
Pozor - odtieň farby sa môže proti nasvícenému vaku na fotografiu líšiť.

Dĺžka (cm): 191 cm
Farba: oranžová
Materiál: nylón
Nosnosť: 200 kg
Objem (l): 500 l
Šírka (cm): 141 cm
Veľkosť: 191 x 141 cm
 592875
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť