Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, biely Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, biely
Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm je jedným z mnohých výrobkov, navrhnutým architektom techniky budúcnosti - Janom Kaplickým. Jedná sa o projekt s najdlhším vývojom v histórii Alessi. Riad prichádzajúce z bezprecedentnej asymetrické krivky. Tvar tejto kolekcie skvele doplní každý stôl.Jan Kaplický je svetovo uznávaný architekt, ktorý sa svojou architektonickou kanceláriou Future Systems vytvorili pre Alessi kolekciu pre stolovanie Bettina.
0,0 0
45
4Home Kuchyňa a jedáleň Servírovanie Tácky a podnosy Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, biely

Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, biely

Doprava zadarmo

Servírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm, biely

Dostupnosť: Vypredané

PopisServírovací podnos Bettina 26 x 39,6 cm je jedným z mnohých výrobkov, navrhnutým architektom techniky budúcnosti - Janom Kaplickým. Jedná sa o projekt s najdlhším vývojom v histórii Alessi. Riad prichádzajúce z bezprecedentnej asymetrické krivky. Tvar tejto kolekcie skvele doplní každý stôl.
 
Jan Kaplický je svetovo uznávaný architekt, ktorý sa svojou architektonickou kanceláriou Future Systems vytvorili pre Alessi kolekciu pre stolovanie Bettina.

Dĺžka (cm): 39,6 cm
Farba: biela
Materiál: porcelán
Šírka (cm): 26 cm
 102534
Zdieľať
alessi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť