Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Set filtrácia PS4 plus solárny ohrev Slim 180 Set filtrácia PS4 plus solárny ohrev Slim 180
 výhodný set Najpredávanejšie piesková filtrácia už druhým rokom za sebou. Pieskové filtračné zariadenie vhodné pre všetky druhy nadzemných bazénov do objemu 20 000 litrov. Je vybavené predfiltrom hrubých nečistôt, nádobou na piesok, šesťcestným ventilom (preplach, filtrácia, čistenie, vypnutie, spätný chod, vypúšťanie), manometrom. Súčasťou balenia sú prechodky na hadice s priemerom 32/38 mm. Technické parametre: Prietok vody: 4 000 l / h Do objemu bazéna: 20 000l Príkon: 250 W Hmotnosť: 17 kg Vhodné napojenie na hadice: O32 alebo O38 mm Obsah filtračnej nádoby: 17 kg pieskovej náplne Spoločne s filtráciou obdržíte v sete solárny ohrev Slim 180, ktorý je určený pre nadzemné bazény Tampa, Orlando, Ohio, Hawai apod Vďaka solárnemu programu si zdarma predĺžite kúpaciu sezónu a zvýšite kúpací komfort. Solárny panel Slim pohlcuje tepelnú energiu slnečných lúčov a odovzdáva ju vode, ktorá panelom prúdi.Chladná voda z bazéna je pomocou filtračného systému vháňaná do solárneho panelu. Zvýši teplotu vody až o 6 stupňov behom sezóny oproti bazénom bez ohrevu. Technické parametre: Do objemu bazénu: 7cbm Rozmery š x h x v: 300 x 5 x 60 cm Vhodné napojenie na hadice: O32 alebo O38 mm Hmotnosť balenia: 5 kg
0,0 0
184

Set filtrácia PS4 plus solárny ohrev Slim 180

Doprava zadarmo

Set filtrácia PS4 plus solárny ohrev Slim 180

Dostupnosť: Vypredané

Popis • výhodný set

Najpredávanejšie piesková filtrácia už druhým rokom za sebou. Pieskové filtračné zariadenie vhodné pre všetky druhy nadzemných bazénov do objemu 20 000 litrov. Je vybavené predfiltrom hrubých nečistôt, nádobou na piesok, šesťcestným ventilom (preplach, filtrácia, čistenie, vypnutie, spätný chod, vypúšťanie), manometrom. Súčasťou balenia sú prechodky na hadice s priemerom 32/38 mm.

Technické parametre:

 • Prietok vody: 4 000 l / h
 • Do objemu bazéna: 20 000l
 • Príkon: 250 W
 • Hmotnosť: 17 kg
 • Vhodné napojenie na hadice: O32 alebo O38 mm
 • Obsah filtračnej nádoby: 17 kg pieskovej náplne

Spoločne s filtráciou obdržíte v sete solárny ohrev Slim 180, ktorý je určený pre nadzemné bazény Tampa, Orlando, Ohio, Hawai apod Vďaka solárnemu programu si zdarma predĺžite kúpaciu sezónu a zvýšite kúpací komfort. Solárny panel Slim pohlcuje tepelnú energiu slnečných lúčov a odovzdáva ju vode, ktorá panelom prúdi.
Chladná voda z bazéna je pomocou filtračného systému vháňaná do solárneho panelu. Zvýši teplotu vody až o 6 stupňov behom sezóny oproti bazénom bez ohrevu.

Technické parametre:

 • Do objemu bazénu: 7cbm
 • Rozmery š x h x v: 300 x 5 x 60 cm
 • Vhodné napojenie na hadice: O32 alebo O38 mm
 • Hmotnosť balenia: 5 kg

 603848K1
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť