Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Set vysávač Star Vac plus Chlór Shock zadarmo Set vysávač Star Vac plus Chlór Shock zadarmo
 výhodný set Perfektné údržbu Vášho bazénu Vám zaistí vysávač Star Vac, ku ktorému od nás navyše dostanete ZADARMO tablety Chlór Shock. Predstavujeme Vám úplne univerzálny vysávač pre všetky možné druhy bazénov predávaných v Európe. Obsahuje sadu nástavcov pre efektívnejšiu údržbu ako napríklad nástavec pre vysávanie rohov bazéna. Veľkou výhodou je tiež sada pre pripojenie na takmer všetky druhy hadíc, skimmera a priechodov stenou bazénu. Použitie na kartušové aj pieskové filtračné zariadenie od 2m3 / h Napojenie na priechod stenou alebo na skimmer bazénov. Obsah balenia: telo vysávača (vnútorná sieťka na hrubé nečistoty) skladacia tyč 1,5 m hubica pre vysávanie dna hubica pre vysávanie rohov hadica 5/4 - 5 m 3 druhy nástavcov pre napojenie k priechodu stenou alebo skimmeru Navyše od nás ZADARMO získate tablety Chlór Shock, ktoré krátkodobo a rýchlo zvyšujú koncentráciu chlóru, ktorý ničí väčšinu druhov rias, ktoré sú do bazéna neustále prenášané prostredníctvom prachu, vetra a dažďa. Účinkuje tiež na baktérie a vírusy. Prípravok na 24 hodín výrazne zvýši koncentráciu chlóru až na 10 mg / la spoľahlivo zničí všetky baktérie a riasy. Pre správne fungovanie je nevyhnutné používať testovacie súpravu na meranie pH a aktívneho chlóru v bazénovej vode. Tá by sa mala pohybovať medzi 0,3 - 0,6 mg / l "
0,0 0
40

Set vysávač Star Vac plus Chlór Shock zadarmo

Set vysávač Star Vac plus Chlór Shock zadarmo

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • výhodný set

Perfektné údržbu Vášho bazénu Vám zaistí vysávač Star Vac, ku ktorému od nás navyše dostanete ZADARMO tablety Chlór Shock.

Predstavujeme Vám úplne univerzálny vysávač pre všetky možné druhy bazénov predávaných v Európe. Obsahuje sadu nástavcov pre efektívnejšiu údržbu ako napríklad nástavec pre vysávanie rohov bazéna. Veľkou výhodou je tiež sada pre pripojenie na takmer všetky druhy hadíc, skimmera a priechodov stenou bazénu. Použitie na kartušové aj pieskové filtračné zariadenie od 2m3 / h Napojenie na priechod stenou alebo na skimmer bazénov.

 

Obsah balenia:

  • telo vysávača (vnútorná sieťka na hrubé nečistoty)
  • skladacia tyč 1,5 m
  • hubica pre vysávanie dna
  • hubica pre vysávanie rohov
  • hadica 5/4 - 5 m
  • 3 druhy nástavcov pre napojenie k priechodu stenou alebo skimmeru

 

Navyše od nás ZADARMO získate tablety Chlór Shock, ktoré krátkodobo a rýchlo zvyšujú koncentráciu chlóru, ktorý ničí väčšinu druhov rias, ktoré sú do bazéna neustále prenášané prostredníctvom prachu, vetra a dažďa. Účinkuje tiež na baktérie a vírusy. Prípravok na 24 hodín výrazne zvýši koncentráciu chlóru až na 10 mg / la spoľahlivo zničí všetky baktérie a riasy. Pre správne fungovanie je nevyhnutné používať testovacie súpravu na meranie pH a aktívneho chlóru v bazénovej vode. Tá by sa mala pohybovať medzi 0,3 - 0,6 mg / l "

 603843K1
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť