Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
SIGG Traveller Black fľašu 0,6 l SIGG Traveller Black fľašu 0,6 l
Fľaša jednoduchého dizajnu švajčiarskej značky SIGG pre všestranné a každodenné využitie pri športe, patria medzi najkvalitnejšie fľaše na pitie. Tieto fľaše z kolekcie SIGG Classic sú tak obľúbené predovšetkým u športovcov a turistov. Ak je pre vás dôležité mať istotu, že vaše fľaša neuvoľňuje do nápoja žiadne nežiadúce látky alebo záleží Ak vám na tom, aby ste čo najmenej zaťažovali životné prostredie, sú pitné fľaše SIGG určené práve vám. Zároveň oceníte i praktickosť, jednoduchú údržbu a odolnosť fliaš. Fľaše sú vyrobené z hliníka, ktorý je vo vnútri opatrený špeciálnou vrstvou Sigg EcoCare. Táto vnútorná vrstva je zo špeciálneho materiálu, ktorý dokonale zachováva chuťové a aromatické vlastnosti nápoja a na rozdiel od PET fliaš neuvoľňuje do nápojov žiadne toxíny ani iné nežiaduce látky.
0,0 0
16
4Home Kuchyňa a jedáleň Termosky a fľaše na pitie SIGG Traveller Black fľašu 0,6 l

SIGG Traveller Black fľašu 0,6 l

SIGG Traveller Black fľašu 0,6 l

Dostupnosť: Vypredané

PopisFľaša jednoduchého dizajnu švajčiarskej značky SIGG pre všestranné a každodenné využitie pri športe, patria medzi najkvalitnejšie fľaše na pitie. Tieto fľaše z kolekcie SIGG Classic sú tak obľúbené predovšetkým u športovcov a turistov. Ak je pre vás dôležité mať istotu, že vaše fľaša neuvoľňuje do nápoja žiadne nežiadúce látky alebo záleží Ak vám na tom, aby ste čo najmenej zaťažovali životné prostredie, sú pitné fľaše SIGG určené práve vám. Zároveň oceníte i praktickosť, jednoduchú údržbu a odolnosť fliaš. Fľaše sú vyrobené z hliníka, ktorý je vo vnútri opatrený špeciálnou vrstvou Sigg EcoCare. Táto vnútorná vrstva je zo špeciálneho materiálu, ktorý dokonale zachováva chuťové a aromatické vlastnosti nápoja a na rozdiel od PET fliaš neuvoľňuje do nápojov žiadne toxíny ani iné nežiaduce látky.

Farba: čierna
Materiál: hliník
Objem (l): 0,6 l
 104953
Zdieľať
sigg

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť