Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
SIGG WMB Sports Red Touch fľašu 0,75 l SIGG WMB Sports Red Touch fľašu 0,75 l
Fľaša univerzálneho dizajnu pre všestranné a každodenné využitie pri športe, cestovaní aj v meste. Jednoduchý dizajn, široká ponuka objemov a farieb a odkaz na švajčiarsku tradíciu výroby tých najkvalitnejších pitných fliaš. Tieto atribúty robia fľaše z kolekcie SIGG Classic tak obľúbené predovšetkým u športovcov a turistov. Ak je pre vás dôležité mať istotu, že Vaša fľaša neuvoľňuje do nápoja žiadne nežiadúce látky alebo ak Vám záleží na tom, aby ste čo najmenej zaťažovali životné prostredie, sú pitné fľaše SIGG určené práve Vám. Zároveň oceníte i praktickosť, jednoduchú údržbu a odolnosť fliaš.Fľaše sú vyrobené z hliníka, ktorý je vo vnútri opatrený špeciálnou vrstvou Sigg EcoCare.Táto vnútorná vrstva je zo špeciálneho materiálu, ktorý dokonale zachováva chuťové a aromatické vlastnosti nápoja a na rozdiel od PET fliaš neuvoľňuje do nápojov žiadne toxíny ani iné nežiaduce látky.
0,0 0
17

SIGG WMB Sports Red Touch fľašu 0,75 l

Výpredaj

SIGG WMB Sports Red Touch fľašu 0,75 l

Dostupnosť: Vypredané

PopisFľaša univerzálneho dizajnu pre všestranné a každodenné využitie pri športe, cestovaní aj v meste. Jednoduchý dizajn, široká ponuka objemov a farieb a odkaz na švajčiarsku tradíciu výroby tých najkvalitnejších pitných fliaš. Tieto atribúty robia fľaše z kolekcie SIGG Classic tak obľúbené predovšetkým u športovcov a turistov. Ak je pre vás dôležité mať istotu, že Vaša fľaša neuvoľňuje do nápoja žiadne nežiadúce látky alebo ak Vám záleží na tom, aby ste čo najmenej zaťažovali životné prostredie, sú pitné fľaše SIGG určené práve Vám. Zároveň oceníte i praktickosť, jednoduchú údržbu a odolnosť fliaš.Fľaše sú vyrobené z hliníka, ktorý je vo vnútri opatrený špeciálnou vrstvou Sigg EcoCare.Táto vnútorná vrstva je zo špeciálneho materiálu, ktorý dokonale zachováva chuťové a aromatické vlastnosti nápoja a na rozdiel od PET fliaš neuvoľňuje do nápojov žiadne toxíny ani iné nežiaduce látky.

Farba: červená
Materiál: hliník
Objem (l): 0,75 l
 104955
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť