Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Silk'n odstraňovač stvrdnutej kože Micro Pedi Silk'n odstraňovač stvrdnutej kože Micro Pedi
Krásne nohy behom okamihu! Zbavte sa otlakov a kurích ôk behom okamihu as maximálnou účinnosťou! To všetko Vám zaručí Silk'n MicroPedi®, ľahko ovládateľný prístroj vybavený valčekom s abrazívnym povrchom, ktorým iba prechádzate postihnutú oblasť! Po stlačení tlačidla sa začne otáčať (30 otáčok za minútu) a odstraňovať otlačeniu a stvrdnutú kožu.Je malý a ľahký, vynikajúci na cesty, s ergonomickou rukoväťou. Možno používať iba na ošetrenie nôh. Balenie obsahuje dva brúsne valčeky. Pracuje na 2 batérie typu AA 1,5 V (nie sú súčasťou).Obsah balenia:   Inno Essential Micro Pedi   1x kazeta pre hrubé ošetrenie   1x kazeta pre jemné ošetrenieZnačka Silk'n je špička nielen v kvalite, ale predovšetkým v inováciách, ktorými sa preslávila po celom svete. Inovatívne riešenie pre krásu a zdravie sú základom veľkého úspechu a jedinečná technológia IPL je chránená patentmi. Výsadné postavenie, ktoré značka Silk'n má, tiež potvrdzuje fakt, že jej technológia využívajú pre svoje výrobky napríklad Philips alebo Remington.Vysoká bezpečnosť a účinnosť je neustále sledovaná známym inštitútom Mayo Institute v USA.
4,0 1
34
4Home Krása a zdravie Manikúra a pedikúra Silk'n odstraňovač stvrdnutej kože Micro Pedi

Silk'n odstraňovač stvrdnutej kože Micro Pedi

Silk'n odstraňovač stvrdnutej kože Micro Pedi

Dostupnosť: Vypredané

PopisKrásne nohy behom okamihu! Zbavte sa otlakov a kurích ôk behom okamihu as maximálnou účinnosťou! To všetko Vám zaručí Silk'n MicroPedi®, ľahko ovládateľný prístroj vybavený valčekom s abrazívnym povrchom, ktorým iba prechádzate postihnutú oblasť! Po stlačení tlačidla sa začne otáčať (30 otáčok za minútu) a odstraňovať otlačeniu a stvrdnutú kožu.
 
Je malý a ľahký, vynikajúci na cesty, s ergonomickou rukoväťou. Možno používať iba na ošetrenie nôh. Balenie obsahuje dva brúsne valčeky. Pracuje na 2 batérie typu AA 1,5 V (nie sú súčasťou).
 
Obsah balenia:
  •   Inno Essential Micro Pedi
  •   1x kazeta pre hrubé ošetrenie
  •   1x kazeta pre jemné ošetrenie
 
Značka Silk'n je špička nielen v kvalite, ale predovšetkým v inováciách, ktorými sa preslávila po celom svete. Inovatívne riešenie pre krásu a zdravie sú základom veľkého úspechu a jedinečná technológia IPL je chránená patentmi. Výsadné postavenie, ktoré značka Silk'n má, tiež potvrdzuje fakt, že jej technológia využívajú pre svoje výrobky napríklad Philips alebo Remington.
 
Vysoká bezpečnosť a účinnosť je neustále sledovaná známym inštitútom Mayo Institute v USA.

 352154

Súvisacie videa:

Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť