Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Silk´n čistiaci prístroj na tvár Sonic Clean Plus Silk´n čistiaci prístroj na tvár Sonic Clean Plus
Prežite každodenné úľavu pri čistení pokožky a odstraňovanie nečistôt z pórov! Vďaka unikátnej starostlivosť Silk'n SonicClean Plus získate veľmi jemnú čistú pleť a tiež príjemný pocit vďaka masírujúce pulzný hlavicu. Jemný kefa hĺbkovo a šetrne odstraňuje nečistoty a výsledok je vidieť takmer okamžite. Účinnosť je vidieť po 60 sekundách aplikácie. Aplikujte SonicClean Plus na všetky tvárové partie a získajte vitálne, pružnú a zdravú pleť. Neobmedzujte sa a používajte SonicClean Plus na cestách, vydrží totiž 2,5 hodiny nabitý. Vodotesnosť a celkovo vysoká odolnosť prístroja umožňuje aplikáciu napríklad v sprche alebo vani.Pri kúpe Silk'n SonicClean plus získate 1 kefa navyše:   Make-up odstraňuje 6x rýchlejšie ako klasické metódy odstraňovania.   2 funkčné režimy: vibračné a pulzujúci   2 nastavenia rýchlosti: hĺbkové a jemné čistenie   Pre každodenné použitie   Vodotesné, vhodné pre použitie pod sprchou   Vhodné pre cestovanie - vydrží 2,5 hodiny bez nabíjania.   Jednoduché použitie vďaka dômyselnej konštrukcii.
0,0 0
71
4Home Krása a zdravie Kozmetické a vlasové pomôcky Kozmetické pomôcky Silk´n čistiaci prístroj na tvár Sonic Clean Plus

Silk´n čistiaci prístroj na tvár Sonic Clean Plus

Doprava zadarmo

Silk´n čistiaci prístroj na tvár Sonic Clean Plus

Dostupnosť: Vypredané

PopisPrežite každodenné úľavu pri čistení pokožky a odstraňovanie nečistôt z pórov! Vďaka unikátnej starostlivosť Silk'n SonicClean Plus získate veľmi jemnú čistú pleť a tiež príjemný pocit vďaka masírujúce pulzný hlavicu. Jemný kefa hĺbkovo a šetrne odstraňuje nečistoty a výsledok je vidieť takmer okamžite. Účinnosť je vidieť po 60 sekundách aplikácie. Aplikujte SonicClean Plus na všetky tvárové partie a získajte vitálne, pružnú a zdravú pleť. Neobmedzujte sa a používajte SonicClean Plus na cestách, vydrží totiž 2,5 hodiny nabitý. Vodotesnosť a celkovo vysoká odolnosť prístroja umožňuje aplikáciu napríklad v sprche alebo vani.
 
Pri kúpe Silk'n SonicClean plus získate 1 kefa navyše:
 
  •   Make-up odstraňuje 6x rýchlejšie ako klasické metódy odstraňovania.
  •   2 funkčné režimy: vibračné a pulzujúci
  •   2 nastavenia rýchlosti: hĺbkové a jemné čistenie
  •   Pre každodenné použitie
  •   Vodotesné, vhodné pre použitie pod sprchou
  •   Vhodné pre cestovanie - vydrží 2,5 hodiny bez nabíjania.
  •   Jednoduché použitie vďaka dômyselnej konštrukcii.

Farba: modrá
 352157

Súvisacie videa:

Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť