Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
SIONA Baby SIONA Baby
 špeciálne pre dojčenské a detské bielizeň Špeciálny prací prostriedok na namáčanie, predpieranie, pranie aj vyvárku dojčenské a detské bielizne a plienok. Odporúčame pre deti do desať rokov aj pre dospelé osoby s citlivou pokožkou. Vďaka vyváženej receptúre dokáže sila enzýmov a aktívny kyslík intenzívne a šetrne odstrániť všetky druhy mnohokrát špecifických nečistôt s maximálnym ohľadom na zdravie dieťaťa. Obsahuje výťažky Aloe vera.
0,0 0
4

SIONA Baby

Výpredaj

SIONA Baby

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • špeciálne pre dojčenské a detské bielizeň

Špeciálny prací prostriedok na namáčanie, predpieranie, pranie aj vyvárku dojčenské a detské bielizne a plienok. Odporúčame pre deti do desať rokov aj pre dospelé osoby s citlivou pokožkou. Vďaka vyváženej receptúre dokáže sila enzýmov a aktívny kyslík intenzívne a šetrne odstrániť všetky druhy mnohokrát špecifických nečistôt s maximálnym ohľadom na zdravie dieťaťa.

 

Obsahuje výťažky Aloe vera.

 602371
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť